جاذبه های گردشگری لندن حتما باید آنها را ببینید

جاذبه های گردشگری لندن حتما باید آنها را ببینید

آخرین بروز رسانی اسفند ۱۶ام, ۱۳۹۹

جای تعجبی نیست که شهر لندن انگستان یکی از مقصد های برتر جهانگردی جهان است و هر ساله ۲۰ میلیون بازدید کننده از سراسر جهان به خود جذب می‌کند. جاذبه های گردشگری لندن یکی از عوامل اتفاق افتادن چنین آماری هستند.

لندن به عنوان پایتخت انگلیس و یک مرکز هنری و سرگرمی پر جنب و جوش (به دلیل تئاترهای همیشه شلوغ)، محسوب شده و ۵۰ سال بعد از گروه (The Beatles)، هنوز هم صحنه موسیقی این شهر سِیر صعودی دارد. علاوه بر آن غذاهای سنتی شهر لندن باعث شده که افراد بسیاری به این شهر سفر کنند.

لندن همچنین یکی از بزرگترین شهرهای ارائه دهنده جاذبه های گردشگری بسیار است. از کاخ های سلطنتی گرفته تا پارلمان مردم، از موزه ها و کلیساهای مذهبی گرفته تا سوار شدن به چرخ بزرگ فریس برای نمای چشمگیر رودخانه تایمز.

شما می‌توانید روزهای بی پایان را در کاوش بهترین مکان های دیدنی لندن سپری کنید، بدون اینکه از کارهای منحصر بفرد خود صرف نظر کنید. و به عنوان یک جایزه اضافه شده برای گردشگران، بسیاری از بهترین مکان‌های بازدید این شهر رایگان هستند.

برای کمک به برنامه سفر خود و راهنمایی های بیشتر، حتما لیست ما از جاذبه های برتر گردشگری لندن را مطالعه کنید.

۱- کاخ باکینگهام و تغییر گارد

یکی از نمادین ترین ساختمان های بریتانیا، کاخ باکینگهام بوده و تغییر گاردهای آن یکی از محبوب ترین صحنه های شهر لندن به شمار می‌رود.

جاذبه های گردشگری کاخ باکینگهام لندن و تغییر گارد این مکان

در ساعت ۱۱:۳۰ صبح بدون در نظر گرفتن فصل، جمعیت به این کاخ هجوم می‌آورند تا این نمایش رنگارنگ و رایگان از راهپیمایی دقیق سربازان را تماشا کنند.

موسیقی نیز در کاخ سنت جیمز برگزار می‌شود و پس از آن می‌توانید گروه موسیقی را در امتداد بازار دنبال کنید؛ چون آنها به جاهای مختلفی می‌روند.

کاخ باکینگهام در سال ۱۸۳۷ میلادی ساخته شده و از زمان ملکه شدن ویکتوریا، اقامتگاه خانواده سلطنتی در لندن بوده است. اگر برای شما سوال است که آیا ملکه در کاخ است، باید به بالای پرچم ساختمان بنگرید: اگر استاندارد سلطنتی روز و شب در حال پرواز است، پس او در کاخ حضور دارد.

در موارد خاص ممکن است که او و اعضای خانواده سلطنتی در بالکن مرکزی حضور پیدا کنند. هنگامی که ملکه در کاخ تابستانی خود در اسکاتلند قرار دارد، بازدید کنندگان می‌توانند بلیط هایی را برای تور های اتاق های ایالتی، گالری ملکه و کالسکه سلطنتی خریداری کنند.

یکی از بهترین راه ها برای بازدید از کاخ، دیدن تغییر گارد و تجربه یک چای سنتی بعد از ظهر، در تور ۴.۵ ساعته کاخ باکینگهام است. این تور روشی بسیار کارآمد برای دیدن بخش های مهم کاخ در مدت زمان کوتاه است و داشتن یک راهنمای آگاه برای توضیح تاریخ آن محل، باعث می‌شود کل این تجربه برای بازدید کنندگان از جاذبه های گردشگری لندن در اولین بار بسیار لذت بخش و مرتبط باشد.

۲- برج لندن و برج پل

از زندان تا کاخ، غار گنجینه تا باغ وحش خصوصی، برج باشکوه لندن نقش های مختلف بسیاری را در طی قرن ها بر عهده داشته است. یکی از بهترین ساخت و ساز های بریتانیا بوده و این میراث دیدنی جهانی، در بین بهترین جاهای دیدنی لندن قرار گرفته است.

دیدنی های طراحی شده در برج لندن

این مکان به بازدیدکنندگان کنجکاو تاریخ این کشور ارائه می دهد، چونکه موارد بسیاری در این کاخ رخ داده است. در داخل برج عظیم سفید رنگ که در سال ۱۰۷۸ میلادی توسط ویلیام فاتح ساخته شد، خط پادشاهان قرن هفدهم با نمایش های قابل توجه اسلحه و زره های سلطنتی وجود دارد.

از دیگر نکات برجسته این نمایشگاه می‌توان به نمایش معروف تاج جواهرات، ضرب سکه و نمایشگاه های وحشتناک درباره اعدام هایی که رخ داده است اشاره کرد. برج پل که در مجاورت آن قرار گرفته، یکی از بهترین جاذبه های گردشگری لندن است (تورهای جذاب در همان نزدیکی در دسترس بازدید کنندگان هستند).

برج پل لندن - جاهای دیدنی قدیمی شهر لندن و انگلستان

برای استفاده بهینه از وقت خود، به خصوص در فصل شلوغ تابستان، بلیط های ورودی برج لندن شامل نمایشگاه جواهرات و تور های دیگر را از قبل خریداری کنید تا برای رزرو با شلوغی مواجه نشوید.

این بلیط ها با کمترین قیمت به فروش می‌رسند و به جلوگیری از شلوغی جمعیت کمک می‌کنند که باعث صرفه جویی در وقت شما نیز می‌گردد.

۳- موزه بریتانیا – مکان های دیدنی لندن

موزه بریتانیا با نمایش یکی از بهترین مجموعه های باستانی که حاوی بیش از ۱۳ میلیون اثر هنری از جهان باستان است. با اشیاء از آشور، بابل، چین، اروپا و جاهای دیگر، حتما شما نمی‌دانید که از کجا شروع کنید، اما بیشتر گردشگران ابتدا به معروف ترین نمایشگاه های موزه می روند.

موزه بریتانیا

الگین ماربل بحث برانگیز از پارتنون، سنگ روزتا، نیم تنه عظیم رامسس دوم، مومیایی های مصری و قلاب دیدنی نقره رومی قرن چهارم که به عنوان گنج میلدنهال معروف است.

علاوه بر یک کتاب فروشی مجهز، در سایت موزه که دارای مجموعه ای گسترده از عناوین مربوط به تاریخ باستان شناسی و هنر است می‌توانید بخش مورد علاقه خود را بیابید.

همچنین یک فروشگاه برای بازی و سوغاتی بچه ها وجود داشته و در کنار آنها مجلات و جواهرات ماکت نیز به فروش می‌رساند. برای کسانی که امکان ماندن طولانی تر دارند، این یکی از مکان های دیدنی لندن است که انواع سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی به علاوه رستوران و کافه نیز ارائه می‌دهد.

۴- بیگ بن و پارلمان

هیچ چیز لندن را به اندازه برج ۹۸ متری که ساعت غول پیکر معروف بیگ بن نیز روی آن دارد، هیجان انگیز تر نمی‌کند. این مکان به عنوان برج دیدنی لندن به شمار رفته و بلندای آن معروفیت جهانی دارد.

در زیر آن که امتداد رودخانه تایمز قرار داد، خانه های پارلمان، کرسی دولت انگلیس برای قرن ها و زمانی که کاخ سلطنتی وست مینستر که توسط ولیام فاتح اشغال شده بود، قرار دارد.

بیگ بن و پارلمان انگلستان - جاذبه های گردشگری لندن

تورهای ساختمان های پارلمان، فرصتی بی نظیر برای دیدن مباحث در زمان واقعی و بحث های سیاسی پر جنب و جوش ارائه می‌دهد. از میدان پارلمان، “وایتهال” توسط بسیاری از ساختمان های دولتی پوشیده شده است که نام آن مترادف با دولت انگلیس شده است.

۵- گالری ملی شهر لندن

گالری ملی لندن با رتبه بندی در بین بهترین موزه های هنری جهان، یک بررسی تقریبا کامل از نقاشی های اروپا از سال ۱۲۶۰ تا ۱۹۲۰ میلادی را نشان می‌دهد. این یکی از جاذبه های گردشگری لندن به شمار می‌رود که کاملا معروف است.

گالری ملی لندن

بیشترین نقاط قوت موزه در مجموعه های استادان هلندی و مدارس ایتالیایی قرن های ۱۵ و ۱۶ قرار دارد. از میان برجسته ترین آثار می‌توان به طرح اولیه توسط مادونا و کودک توسط لئوناردو داوینچی، (The Entombment) توسط میکانیژلو، زهره و مریخ، آفتابگردان ون گوگ و حوضچه آب لیلی توسط مونه اشاره کرد.

۶- موزه ویکتوریا و آلبرت

موزه ویکتوریا و آلبرت (با نام V&A)، بخشی از موزه های مستقر در کنزینگتون جنوبی است که شامل موزه تاریخ طبیعی و موزه علوم می‌باشد. در سال ۱۸۵۲ تاسیس شده و نزدیک به ۱۳ هکتار را به انحصار خود درآورده که شامل ۱۴۵ گالری است و حدود ۵۰۰۰ سال از هنر و آثار درون آن قرار گرفته است.

موزه ویکتوریا و آلبرت

اثرهای نمایشی موزه شامل سرامیک و شیشه، پارچه و لباس، نقره و جواهرات، آهن آلات، مجسمه سازی، چاپ و عکس بوده و آنها به راحتی در دسته اصلی قرار می‌گیرند:

  1. آسیا: مبلمان و پارچه
  2. مد: مجسمه سازی و فلزکاری
  3. سرامیک و شیشه
  4. کلمات و تصاویر

دور زدن و تماشای تمامی قسمت های این موزه وسیع در یک بازدید غیر ممکن است، بنابراین بهترین برنامه برای بازدید این است که قبل از بازدید تصمیم بگیرید که کدام بخش های یکی از جاهای دیدنی جذاب لندن را ببینید.

مشاهده تورهای موزه ویکتوریا و آلبرت بسیار توصیه می‌شود و غالبا رایگان هستند و با گزینه های از جمله بازدید از تمامی موارد، از تورهای مقدماتی روزانه تا گالری خاص یا تورهای مضمون، ارائه می‌شود.

اگر در اطراف این موزه هستید، یکی از برنامه های سرگرم کننده “آخرین جمعه” بوده که همواره در آخرین جمعه هر ماه برگزار شده و به دلیل تجربیات غذایی و نوشیدنی به همراه افتتاحیه های نمایشگاه اواخر شب مشهور است. بهتر است به این جشنواره سر بزنید.

۷- پیکره پیکادلی و میدان ترافالگار

دو نقطه از بهترین مکان های گردشگری شهر لندن پیکره پیکادلی و میدان ترافالگار بوده که فاصله چندانی با هم ندارند و علامت دروازه های سوهو، منطقه سرگرم کننده تئاتر و سرگرمی لندن به شمار می‌روند.

میدان ترافالگار - جاذبه های گردشگری شهر لندن

میدان ترافالگار برای بزرگداشت پیروزی لرد هوراتیو نلسون بر فرانسوی ها و اسپانیایی در منطقه ترافالگار در سال ۱۸۰۵ ساخته شد. ستون نلسون، یک بنای گرانیتی با ارتفاع ۵۵ متری بوده که مشرف به میدان و برج های برنز است که از توپ های فرانسه ریخته شده است.

اداره نیروی دریایی و گالری ملی این میدان را احاطه کرده اند. همچنین می‌توانید در این میدان و بسیاری از خیابان های دیگر، بهترین غذاهای خیابانی لندن را تهیه کنید و از خوردن آنها لذت ببرید.

پیکره پیکادلی تقاطق نامنظم چندین خیابان شلوغ را مشخص کند که عبارتند از پیکادلی، رجنت، هی مارکت و خیابان شفتسبری و مشرف به این مارپیچ تا حدودی مرتب از ترافیک، معروف ترین مجسمه لندن قرار گرفته است.

“اروس بالدار ظریف با یک پا تعادل”، این شبیه به سیرک پیکادلی است! یک عبارت معمولی که صحنه ای شلوغ و گیج کننده را توصیف می‌کند.

۸- ساختمان شارد لندن

ساختمان شارد از زمان افتتاح در سال ۲۰۱۲، جای خود را به عنوان یکی از دیدنی ترین و پر بازدیدترین جاهای دیدنی لندن شناخت. ارتفاع ۳۰۹ از سطح زمین دارد و به دلیل شباهت آن به یک قسمت شیشه، نام آن شارد گذاشته شده است. به لطف طراحی دلپذیر آن بر افق آسمان مسلط نشده و در کنار همسایگانی مانند برچ پل دیده می‌شود.

ساختمان شارد لندن - عجیب ترین دیدنی های شهر لندن

علاوه بر آن در طبقات پایینی این ساختمان، یک هتل معروف قرار گرفته و سه رستوران نیز وجود دارند. هر کدام از آنها بهترین نمای شهر لندن را در اختیار بازدیدکننگان قرار می‌دهند. برای کسانی که در این مکان ها اقامت ندارند، طبقات بالایی مناسب بوده که قابلیت مشاهده داخلی و خارجی را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

۹- گالری هنر بریتانیا و مدرن

لندن دارای دو گالری هنر بریتانیا و مدرن بوده و به همین دلیل به عنوان گالری تیت شناخته می‌شود. گالری اصلی که با تشکیل یکی از مهم ترین مجموعه های هنری جهان در سال ۱۸۹۷ به عنوان پایه و اساس یک مجموعه ملی از هنرهای مهم بریتانیا افتتاح شد و همچنان به فراگیری می‌پردازد، به فضای بیشتری برای نمایش کامل مجموعه های خود نیاز داشت.

موزه هنر بریتانیا و مدرن - مکان های گردشگری لندن

نتیجه نهایی به تاسیس گالری بریتانیا انجامید که در میلبانک، ضلع شمالی رودخانه تایمز، به عنوان محل دائمی مجموعه نقاشی های تاریخ انگلیس تبدیل شد. این مکان دیدنی یک نیروگاه فوق العاده بوده که به خانه مجموعه های هنری مدرن تغییر یافت.

دوستاران هنر می توانند یک روز تمام را در تماشای هر دو گالری سپری کنند که به راحتی با کشتی به هم متصل شده اند. بهتر است که از پل هزاره عبور کنید، پیاده رویی که دو ساحل رودخانه نزدیک تیت مدرن را به هم وصل می کند. واقعا منظره های دیدنی هستند.

۱۰- کلیسا وستمینستر

وستمینستر در محلی قرار دارد که از اوایل قرن هفتم با مسیحیت در ارتباط بوده و یکی دیگر از مکان های دیدنی لندن است که با خانواده سلطنتی بریتانیا در ارتباط است. به طور رسمی به عنوان کلیسای کالج سنت پیتر شناخته می‌شود و توسط ادوارد اعتراف گیر در سال ۱۰۶۵ ساخته شد و او را در همین محل دفن کردند.

کلیسا وستمینستر - کلیساهای دیدنی انگلستان و شهر لندن

از دفن او در سال ۱۰۶۶ تا زمان جورج دوم (تقریبا ۷۰۰ سال بعد)، بیشتر حاکمان نه تنها در اینجا تاجگذاری شدند، بلکه در همین مکان به خاک سپرده شدند. اخیرا، کلیسا وستمینستر به عنوان مکان مورد علاقه عروسی های سلطنتی معروف شده است.

این شاهکار معماری گوتیک در انگلیس دارای ۳۱ متر ارتفاع بوده و یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری لندن است که سالانه بیش از یک میلیون بازدید کننده را به خود جلب می‌کند.

بخش های مهم آن شامل ۶۰۰ یادبود است که از جمله آن مقبره جنگجوی ناشناخته است. علاوه بر آن گوشه شاعر در جناح کلیسا با یادبودهای خود به مانند شکسپیر، چاکر و دیکنز، موزه کلیسا وستمینستر و باغ های جذاب نیز در این مکان وجود دارد.

۱۱- اتاق جنگ چِرچیل – جاذبه های گردشگری لندن

از جذابترین و برانگیزترین مکان های تاریخی لندن، مرکز کاملا حفظ شده ای است که نخست وزیر ویسنتون چرچیل از آن مکان جهت کارزارهای نظامی انگلیس و دفاع از میهن خود در طول جنگ جهانی دوم استفاده کرده و نیروهای خود را هدایت کرده است.

اتاق جنگ چرچیل - مکان های دیدنی لندن

اطاقک کوچک که چرچیل داخل آن می‌خوابیده و استودیو رادیو جایی که او سخنان معروف خود را در زمان جنگ پخش می‌کرده را خواهید دید. جزئیات ساده مانند پارچه بافندگی کلمنتین چرچیل که خطوط مقدم را بر روی نقشه اروپا نشان می دهد، دورانی را برای شما زنده می کند که هیچ موزه ای قادر به انجام آن نخواهد بود.

با یک تور می‌توانید با راهنما از این مکان بازدید کرده و یک راهنما که تمامی توضیحات لازم را به شما ارائه دهد. علاوه بر آن یک کافه و کتاب فروشی نیز در این محل واقع شده است. دو مورد دیگر از جاذبه های مرتبط با لندن که ارزش بازدید را دارند توسط موزه جنگ امپریال اداره می‌شوند.

موزه جنگ امپریال لندن با فاصله کمی از منطقه فرهنگی پرطرفدار (Southbank) قرار گرفته و به راحتی می‌تواند یکی از بهترین تجربه های روز شما را با وسایل نقلیه نظامی، سلاح ها و هواپیما رقم بزند. مورد دیگر یک کشتی تفریحی کاملا حفظ شده در جنگ جهانی دوم است که می تواند جاذبه مناسبی برای بازدید کنندگان محسوب شود.

۱۲- موزه تاریخ ملی

موزه جالب توجه تاریخ ملی در سال ۱۷۵۴ در لندن تاسیس شد و یکی از پر بازدیدترین جاذبه های گردشگری شهر لندن به شمار می‌رود.

موزه تاریخ ملی

به راحتی می‌توان به نمای عظیم رومانیایی آن توجه کرده و بازدید کردن آن چیزی نیست که شما بخواهید در انجامش عجله کنید. بسیاری از نمایشگاه های اصلی موزه، بعد از قرن ها هنوز هم در معرض نمایش هستند و در کنار هم مجموعه ای گسترده ای بیش از ۸۰ میلیون مورد را شامل می‌شود که همه چیز از گیاه شناسی گرفته تا جانورشناسی به نمایش می‌گذارد.

علاوه بر آن تقریبا همه چیز در این موزه وجود دارد. “نکته مهم در بازدید، دیدن نمونه های حفظ شده ای است که چارلز داروین در سفرهای حماسی خود جمع آوری کرده است”.

اگر عجله ندارید، با پیوستن به یکی از تورهای پیشنهادی در مدت زمان ۳۰ تا ۵۰ دقیقه بازدید خود را انجام دهید. شما در این تور ها با نکات مهمی آشنا می‌شوید که ممکن است بخواهید بعدا به آنها برگردید تا جزئیات بیشتری را کشف کنید.

انواع برنامه های سرگرم کننده به طور مرتب در این موزه برگزار می‌شود؛ از کارگاه های آموزشی بچه ها تا دهانه های شب آخر. فرصت های خرید در محل به همراه تعدادی از گزینه های غذا خوری نیز در این مکان وجود دارند.

۱۳- پارک هاید – جاهای دیدنی لندن

با پوشش ۳۵۰ هکتاری، پارک هاید بزرگترین فضای باز لندن است و از سال ۱۶۳۵ مقصدی برای گشت و گذار به شمار می‌رود. یکی از نکات مهم این پارک شکل مارپیچ آن است که در قرن ۱۸ میلادی ساخته شد و به دلیل قایقرانی و شنا معروف است.

پارک هاید لندن - جاهای دیدنی لندن که باید آنها را ببینید

پارک هاید همچنین در جایی قرار دارد که به آن (Speaker Corner) گفته می‌شود که یک مجمع سنتی برای گفتار آزاد و طعنه زدن می‌باشد.

یکی دیگر از نقاط دیدنی پارک ” خانه آپسلی” بوده که اولین دوک ولینگتون پس از پیروزی مشهور خود در واترلو آنجا را خریداری کرده است.

اکنون این خانه یک موزه است که از مجموعه ای از نقاشی های باشکوه ولینگتون به همراه هدایایی را که توسط پادشاهان و امپراطورهای اروپایی ارائه شده است را در خود جای داده است. یادبود بزرگترین قهرمان انگلیس نیز در خانه ولینگتون وجود دارد.

یکی از فضاهای سبز لندن برای گشت و گذار، پارک Regent’s است. تنها با یک پیاده روی کوتاه از کلیسای وستمینستر می‌توانید از گشتن در این جاذبه گردشگری لندن لذت ببرید.

اگر با بچه ها سفر می‌کنید، حتما از باغ وحش لندن واقع در محدود پارک هاید که یکی از محبوب ترین کارهایی که خانواده ها در گشت و گذار از شهر لندن انجام می‌دهند، نیز بازدید کنید.

۱۴- کلیسای جامع سنت پاول

بزرگترین و مشهورترین کلیسای لندن در بین تمامی آنها بوده و بدون شک یکی از دیدنی ترین کلیساهای جامع جهان محسوب می‌شود. کلیسای سنت پاول در بالای یک معبد رومی قرار دارد.

کلیسای جامع سنت پاول - جاذبه های گردشگری لندن

ساختار کلیسای قبلی در آتش سوزی بزرگ سال ۱۶۶۶ تخریب شد و سر کریستوفر رن بازسازی آن را انجام داد. امروزه برج های دوقلوی باروک و گنبد باشکوه سنت پاول شاهکار معماری انگلیس است. اگر از آن دو بالا رفته باشید، حتما از پلکان ها با مناظر دیدنی و جذاب از فضای داخلی گنبد قدم بردارید. بدون شک یکی از جذاب ترین جاهای دیدنی لندن به شمار می‌رود.

۱۵- باغ کاونت

سالن های بازار باغ کاونت تنها آغاز محله است که مغازه ها و رستوران ها و خیابان های مجاور آن، محوطه نیل و حیاط هفت گانه و همچنین میدان مرکزی را با مجریان خیابانی خود نیز در بر می‌گیرد. تالارهای بازار باغ کاونت با فروشگاه های مخصوص و کیوسک ها تزئین شده اند که همه چیز از صنایع دستی خوب گرفته تا سوغاتی های دلپذیر را می‌فروشند.

باغ کاونت لندن - جاذبه های دیدنی شهر لندن

این باغ، خانه گل های بازار بوده و توسط همین گل ها تبدیل به یک موزه بزرگ شده است. این منطقه همچنین جایی است که شما می توانید کاخ اپرای سلطنتی را پیدا کنید.

۱۶- چشم انداز لندن

چشم انداز لندن بزرگترین چرخ مشاهده اروپا است که در سال ۲۰۰۰ ساخته شده است. قسمت های شیشه ای منحصر بفرد این چشم انداز زمانی که در ارتفاع ۱۳۳ متری از سطح زمین قرار دارید، تقریبا تمامی جاذبه های گردشگری لندن را ارائه می‌دهد.

تور این چشم انداز به مدت ۳۰ دقیقه طول می کشد، اغلب کمتر از زمان صرف شده برای نوبت شما! بنابراین اگر می‌توانید نوبت خود را از قبل رزرو کنید.

چشم انداز لندن

بهترین گزینه برای گذر از صف طولانی این است که یک بلیط (Skip The Line) تهیه کنید. این بلیط به شما امکان می‌دهد تا در هر زمان و روزی که قصد بازدید از آن را دارید، این کار را انجام دهید. اگر توانایی پرداخت هزینه بیشتری دارید، یکی از قسمت های خصوصی را اجاره کنید و تجربه خود را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید.

یکی دیگر از روش‌های جالب برای مشاهده لندن در ارتفاع بالا، روی خط هواپیمایی امارات، تلکابین معروف است که از رودخانه تایمز و لنگرگاه ویکتوریا عبور می‌کند. این سفر هوایی حدود ۱ کیلومتر است و ۱۰ دقیقه به طول می انجامد. به اندازه کافی طولانی بوده تا از مناظر دیدنی لذت برده و چند عکس سلفی بگیرید.

۱۷- کاخ دیوان همپتون

یکی دیگر از مکان های گردشگری شهر لندن، کاخ دیوان همپتون بوده که یکی از معروف ترین کاخ های اروپا است. سالن بزرگ آن مربوط به زمان هِنری هشتم است و جایی است که الیزابت اول آرمادا اسپانیایی را شکست داده است.

از دیگر ویژگی های جالب این هتل می‌توان به دادگاه ساعت که با ساعات نجومی جذاب آن که مربوط به سال ۱۵۴۰ است، آپارتمان های ایالتی با گالری خالی از سکنه خود، کلیساها، آپارتمان های کینگ و زمین تنیس اشاره کرد.

کاخ دیوان همپتون - مکان های گردشگری شهر لندن

باغ های آن همچنین ارزش دیدن دارند، به خصوص در اواسط ماه مِی وقتی که شکوفه ها در کامل ترین حالت قرار دارند. علاوه بر آن باغ پریوی، باغ استخر، باغ الیزابتان گره، عرض پیاده، منطقه به نام بیابان و البته مارپیچ معروف کاخ می‌شود.

اگرچه کمی از مرکز شهر دور است، اما کاخ همپتون هنگام بازدید از لندن یک گشت و گذار جذاب بوده که می‌توانید آن کار را انجام دهید.

۱۸- گرینویچ و داک لند

قرن هاست که مرکز قدرت دریایی انگلیس است. گرینویچ بیشتر به عنوان خانه (Cutty Sark)، آخرین محل بند چای قرن نوزدهم که قایقرانی بین انگلیس و چین در بین گردشگران شناخته می‌شود.

گرینویچ و لنگرگاه - جاهای دیدنی لندن

این کشتی در مجاورت مرکز بازدید ویترین گرینویچ واقع شده است و نمایشگاه های آن بیش از ۵۰۰ سال تاریخ دریایی و عمارت پالادیان معروف به خانه ملکه را نشان می‌دهد.

مجموعه های چشمگیر موزه ملی دریایی، بزرگترین در نوع خود در جهان بوده و تاریخچه نیروی دریایی سلطنتی را نشان می‌دهد. و یکی از غیر معمول ترین کارهایی که در لندن انجام می‌شود، ایستادن با یک پا در هر نیمکره است! می‌توانید خط مریدین را در ساختمان نصف النهار در رصدخانه رویال بازدید کنید.

لنگرگاه های احیا شده در کنار وردخانه به مکانی بین المللی تفریحی تبدیل شده که پر از هوشمندترین رستوران های جدید لندن است. موزه عالی لندن سرزمین لنگرگاه، انبارهای قدیمی گرجستان، رودخانه، بندر و مردم آن زمان را تا به امروز از طریق نمایشگرهای دسته که به ویژه برای کودکان جالب است، زنده می کند.

۱۹- باغ Kew

باغ Kew که به طور رسمی از آن به عنوان باغ سلطنتی یاد می‌شود، در جنوب غربی لندن در جنوب رودخانه تایمز واقع شده و مکان بسیار خوبی برای بازدید شماست؛ چونکه می‌توانید از گیاهان بی شماری که در میان زمین های آن رشد کرده است، لذت ببرید.

باغ دولتی Kew - جاذبه های گردشگری لندن که حتما باید از آنها بازدید کنید

در سال ۱۷۵۹، این باغ ها ساخته شدند و در سال ۱۸۴۱ به مالکیت دولت شدند. در سال ۱۸۹۷، ملکه ویکتوریا کلبه ملکه و جنگل های مجاور آن را به باغ اضافه کرد. تورهای متنوعی با پذیرش رایگان ارائه می‌شود و بسیاری از برنامه های موسیقی و فرهنگی در طول سال در این مکان برگزار می‌شود.

تمام زیبایی هایی که در این باغ قرار گرفته آن را به عنوان یکی از بهترین جاهای دیدنی لندن به بازدیدکنندگان معرفی می‌کند.

ممکن است به خواندن مقاله زیر علاقه مند باشید:

جاهای دیدنی کرج

برای دیدن جاذبه های گردشگری لندن در کجا بمانیم

جاذبه های برتر گردشگری لندن در مناطق مختلفی از شهر پخش شده اند. اگر می‌خواهید در یک مکان خوب نزدیک به محل های گشت و گذار بمانید، بهتر است که در مرکز شهر مستقر شوید تا از سیستم عالی حمل و نقل عمومی لندن استفاده کنید. در لیست زیر بهترین هتل های لندن را مشاهده می کنید:

هتل های مجلل: وقتی که اسم هتل های مجلل لندن می‌آید، نامهای بزرگی وجود دارند که در یک لیست قرار می‌گیرند. این هتل ها عبارتند از Pampering guests – The Goring – Langham – و بسیاری دیگر که در ۱۵۰ سال اخیر میزبان بازدید کنندگان عادی و سلطنتی بوده اند. نزدیک میدان ترافالگار هتل Corinthia لندن واقع شده و دارای یک تراس پشت بام و چای های لوکس بعد از ظهر است. هتل The Ritz لندن نیز چای های مشهوری دارد و به مغازه های مایفایر می‌رسد.

هتل های لوکس لندن

هتل های متوسط: هتل فیلدینگ، یک مکان محبوب بوده که شما را نزدیک باغ کاونت، یکی از جاذبه های گردشگری لندن قرار می‌دهد. برای کسانی که با قطار از هیترو یا گاتویک وارد می‌شوند، هتل Grosvenor مناسب بوده و درست نزدیک ایستگاه ویکتوریا است. حدود ۱۵ دقیقه پیاده روی از باغ کاونت، Bloomsbury که زمانی مرکز تفریحی لندن بود را خواهید دید و اکنون یکی از مکان های دیدنی شهر لندن، موزه بریتانیا و همچنین هتل های رده متوسط را مشاهده می‌کنید.

هتل های متوسط شهر لندن - هتل های قرار گرفته در کنار مکان های گردشگری شهر لندن

هتل های اقتصادی: هتل Premier Inn لندن گزینه ای مناسب برای شما بوده و تنها چند دقیقه با موزه ها فاصله دارد. همچنین می‌توانید به شمال شهر بروید و هتل Alhambra یا Jesmond Dene که هر دو در نزدیکی ایستگاه King’s Cross قرار دارند را امتحان کنید.

هتل premier شهر لندن - هتل های ارزان قیمت نزدیک جاذبه های گردشگری لندن

نکات و تورها: چگونه از بازدید شهر لندن نهایت استفاده را ببرید

دیدن مناظر: یکی از بهترین راه ها برای دیدن جاهای دیدنی شهر لندن در تور سنتی گشت و گذار Hop-On Hop-Off است. سالهاست که گشت و گذار کلاسیک به شمار رفته و به آسانی همراه با توضیحات مفید، مهمترین جاذبه ها را می‌بینید.

بلیط ها با قیمت مناسب و تاریخ باز و برای یک دوره ۲۴ ساعته معتبر هستند. حتی اگر چند روز در لندن هستید، این یک روش عالی برای گذراندن یک روز به شمار رفته، مخصوصا اگر اولین بار است که از شهر بازدید می‌کنید.

سفرهای روزانه: خارج از شهر نیز موقعیت های دیدنی و تفریحی بسیار خوبی وجود دارد که می‌توان به راحتی در یک تور روزانه از لندن آنها را مشاهده نمود.

سفرهای Stonehenge، قلعه ویندزور و Bath Day Trip از لندن سفر ۱۱ ساعته هدایت شده است که بازدید کنندگان را به سمت این مقصد های دیدنی می‌برد. این یک راه عالی برای دیدن محیط اطراف بدون دردسر رانندگی، پیمایش و پارک کردن است.

در زمان سفرهای روزانه شهر لندن در کجا بمانیم؟

هری پاتر: طرفداران هری پاتر حتما می‌خواهند که تور استودیو برادران وارنر را تهیه کنند و به یکی از صحنه های فیلم هری پاتر نگاهی انداخته یا در آنجا قدم بزنند.

بازدید کنندگان می‌توانند به تنهایی کل بخش را مشاهده کنند. لباس و لوازم جانبی را ببینند، از طریق تالار بزرگ سرگردان شوند و دور مورد کل تجربه فیلمبرداری مطلع شوند. این تور شامل حمل و نقل از استودیوها از مرکز لندن و بازگشت به هتل یا محل اسکان و بلیط ورودی می باشد.

امیدواریم که از خواندن این مطلب لذت برده باشید و جاذبه های گردشگری لندن را به خوبی شناخته باشید. همچنین توصیه می کنیم که معروف ترین شهر بازی لندن را نیز بشناسید.

مطلب جالبی بود؟ با رای خود ما را مطلع کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

به عنوان یک نویسنده همیشه تلاشم این بوده که با ایجاد محتوا بتونم ارزش بالایی به کاربران عزیز ارائه کنم. هدفم در تیپس سنتر هم همین بوده و اطلاعاتم رو بیشتر می‌کنم تا تجربه مناسبی برای خوانندگان ایجاد کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *