جاذبه های گردشگری تورنتو | 18 مکان دیدنی شهر تورنتو

جاذبه های گردشگری تورنتو | ۱۸ مکان دیدنی شهر تورنتو

آخرین بروز رسانی خرداد ۱۷ام, ۱۴۰۰

تورنتو شهر اصلی انتاریو و بزرگترین شهر کاناداست و یکی از متنوع ترین شهرهای این کشور نیز محسوب می شود.
جاذبه های گردشگری تورنتو یکی از اصلی ترین دلایل حضور مهاجران در این شهر است. از موزه ها و گالری ها گرفته تا برج مشهور ملی، سواحل و جزایر تورنتو و علاوه بر آنها، فاصله کم آن با آبشار معروف نیاگارا.

بازدید کنندگان برای انجام امورشان در مناطق دیدنی با هیچ کمبودی مواجه نمی شوند.

بهترین رستوران ها و خانه های موسیقی، مناطق تاریخی، خانه فروشگاه های منحصر بفرد، همه آنها به طور باور نکردنی در ساختمان های بازسازی شده قرار گرفته اند.

تورنتو بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر استان انتاریو بوده و هر ساله میزبان بازدیدکنندگان بسیاری می باشد.

پیدا کردن مرکز شهر، کار آسانی بوده و با پیاده روی در این مسیر با بسیاری از مکان های دیدنی تورنتو آشنا می‌شوید.

همچنین برای مسافت های طولانی تر می توانید از مترو استفاده کنید. اگر در فصل زمستان از تورنتو بازدید کنید، برای خرید، سرگرمی و دیدن جاذبه ها می توانید از شبکه گسترده پیاده رو های زیر زمینی داخل خانه ها استفاده کنید.

در تابستان، با چشم انداز های زیبای شهر سرگردان شده و از سواحل و پارک ها لذت می برید.

برای گذراندن اوقات خود، لیست من از جاهای دیدنی تورنتو را ببینید.

در صورتی که از مناطق مختلف شهر بازدید می کنید، می توانید بهترین غذاهای خیابانی تورنتو را امتحان کرده و از خوردن آنها لذت ببرید.

۱- برج ملی کانادا

برج تورنتو با ۵۵۳ متر، یکی از برترین جاذبه های گردشگری کانادا بوده که بازدید نکردن از آن تقریبا غیر ممکن است. در نزدیکی مرکز تجاری شهر قرار گرفته و این نماد کانادایی تقریبا از همه جای شهر قابل مشاهده می باشد.

می توانید در این برج به داخل یکی از رستوران ها یا محل های قابل رزرو مراجعه کرده و مناظر خارق العاده شهر و دریاچه انتاریو را در ارتفاع بلند مشاهده کنید. برج، بین سال های ۱۹۷۲ تا ۱۹۷۶ میلادی ساخته شده و زمانی بزرگ ترین سازه معمولی جهان بود.

بلند ترین منطقه دید در برج ملی از جایی به نام (Sky Pod)، که ۴۴۷ متر بالاتر از سطح شهر است. با این ارتفاع، در روز و هوای صاف، حتی می توان تا آبشار نیاگارا و ایالت نیویورک را مشاهده کرد. بدون شک برج ملی یکی از مشهورترین جاذبه های گردشگری تورنتو به شمار می‌رود.

برای رسیدن به این ارتفاع باید از دو آسانسور استفاده کنید. آسانسور دوم در ارتفاع ۳۴۶ متری قرار داشته که پنجره ها، کف و سقف آن از شیشه بوده که نمای اطراف شما از هر جهتی قابل مشاهده است. همچنین از شیشه کف می توانید همانند یک پرنده سطح شهر را تماشا کنید.

برج ملی کانادا - جاذبه های گردشگری تورنتو

برای کسانی که به دنبال کمی ماجراجویی بیشتر هستند یا خیلی حس ماجراجویانه دارند، “قدم زدن در لبه ساختمان” بسیار مناسب است. این شامل پیاده در فاصله ۱.۵ متری لبه اطراف بیرونی (Sky Pod) در ارتفاع ۳۶۵ متری می باشد! شرکت کنندگان به یک طناب ایمنی وصل شده اند.

فضای قدم زنی برج ملی - مکان های دیدنی تورنتو

در ارتفاع ۳۵۱ متری، رستوران گردان ۳۶۰ درجه قرار داشته که دارای غذا خوری خوب با میزهای ایده آل که بهترین مناطق دیدنی تورنتو را در این ارتفاع می‌بینید.

رستوران برای ناهار و شام باز است و بازدید کنندگانی که در اینجا غذا می خورند، بازدید از آسانسور تماما شیشه ای را نیز دریافت می کنند. در صورتی که نزدیک مرکز شهر هستید، بهترین گزینه از جاذبه های گردشگری تورنتو، برج ملی کانادا می باشد.

۲- موزه سلطنتی انتاریو

موزه سلطنتی انتاریو به عنوان (ROM) شناخته می شود. یکی از موزه های برتر شهر تورنتو محسوب می شود. اعتبار بین المللی نیز دارد. خانه عالی آرشیو ممتاز بوده که تاریخ ملی، هنر و فرهنگ از دوره های مختلف سراسر جهان داخل آن قرار گرفته است.

موزه سلطنتی تورنتو - جاهای دیدنی تورنتو

همچنین به عنوان یک نمایشگاه منحصر بفرد در دنیا مشهور است. گسترش بحث برانگیز این موزه در سال ۲۰۰۷ با اضافه شدن کریستال مایکل لی چین اتفاق افتاد. یک بال مدرن که دارای شیشه و زاویه های تیز بوده و به ساختمان قدیمی سنتی اضافه شده است. اما اکنون یکی از معروف ترین جاهای دیدنی تورنتو به شمار می رود.

۳- آکواریوم ریپلی کانادا

یکی از جدید ترین جاهای دیدنی تورنتو، آکواریوم ریپلی بوده که در نزدیکی برج ملی قرار گرفته است. این مرکز شگفت انگیز زندگی انواع حیوانات دریایی را به نمایش گذاشته و یکی از محبوب ترین تفریحاتی است که خانواده ها در این شهر مملو از مهاجر انجام می دهند.

چشمگیرترین ویژگی این آکواریوم، یک تونل عظیم زیر آب بوده که امکان پیاده روی داخل آن فراهم است. شما می توانید جهان اقیانوس را در اطراف خود تماشا کنید. کوسه ها در عمق پایین و ماهی های اره ای روی سقف تونل حرکت می کنند. این یک تجربه آرام بوده و برای همه سنین مناسب است.

آکواریوم ریپلی - جاذبه های تورنتو

یکی دیگر از نکات جالب این جاذبه تورنتو نمایش ماهی ژله ای می باشد. علاوه بر آن، نوعی ماهی پهن برقی نیز در این آکواریوم وجود داشته که دیدن آن تجربه منحصر بفردی را به شما می دهد. از نظر مهندسی، مفهوم واضح ساختمان را می توان به سیستم پشتیبانی از زندگی حیوانات و تاسیسات سهولت تصفیه آب دانست.

۴- مرکز راجرز شهر تورنتو

منطقه ای که در مجاورت برج ملی قرار گرفته مرکز راجرز است. یک ورزشگاه بزرگ در اینجا وجود داشته که خانه تیم بلو جِیز است. طراحی منحصر بفرد آن شامل یک سقف جمع شونده می شود. این سقف به سمت عقب جمع می شود.

در آب و هوای مناسب اجازه می دهند تا سقف باز شود. ساخت مرکز راجرز که یکی از بهترین جاذبه های گردشگری تورنتو است در سال ۱۹۸۹ به پایان رسید و می‌تواند ده ها هزار تماشاگر را در خود جای دهد.

این جای دیدنی به عنوان مکانی برای سایر رویدادهای مهم از جمله کنسرت ها مورد استفاده قرار می گیرد. این مرکز دارای تورهای یک ساعته با راهنمایی نگاه کردن به تاسیسات دارد.

مرکز راجرز - جاذبه های گردشگری تورنتو

مرکز توجهات گردشگران در راجرز، هتل سنترنت تورنتو ماریوت است که اتاق های آن امکان بازدید کل منطقه را به شما می‌دهند. اگر برای دیدن یک بازی در شهر هستید، می توانید در این هتل اقامت داشته باشید و لحظاتی منحصر بفرد برای تماشای بازی تجربه کنید.

۵- گالری هنر انتاریو

گالری هنری مشهور انتاریو یکی از بزرگترین موزه های آمریکای شمالی است. این مجموعه بیش از ۹۵۰۰۰ قطعه، شامل آثاری از سراسر جهان دارد.

از شاهکار های اروپایی گرفته تا هنر معاصر و مجموعه ای چشمگیر از هنر کانادا را در خود جای داده است. شامل مجموعه وسیعی از آثار گروه هفت می شود. یک سری رقابت های موقت در طول سال داخل این مکان دیدنی تورنتو برگزار می شود.

موزه هنر تورنتو - مکان های دیدنی تورنتو

گالری هنر در یک ساختمان منحصر بفرد قرار گرفته که با ترکیبی از معماری قدیمی و مدرن، در ضلع غربی شهر تورنتو واقع شده است. در کنار این ساختمان، کالج هنر و طراحی انتاریو قرار گرفته که سخت است آن را از دست بدهید. این ساختمان یکی از جاهای دیدنی تورنتو محسوب می‌شود و از استیل ساخته شده تا مانند یک مداد دیده شود.

۶- سفر روزانه به آبشار نیاگارا

اگر تا به حال در این جاذبه نبوده اید، یک سفر سریع روزانه از تورنتو به آبشار نیاگارا ارزش زمان را دارد. شما می‌توانید بیش از یک ساعت در لبه سقوط بایستید!

در صورتی که نمی خواهید خودتان رانندگی کنید، یک تور آبشار نیاگارا از تورنتو روشی آسان برای دیدن این طبیعت بکر و زیبا محسوب می شود.

این تورها شما را تا نزدیکی دیواره آب ریزش آبشار اصلی می برند که معروف به آبشار نعل اسب می باشد. تورها در برخی از منطقه های مهم متوقف می شوند؛ که شامل منطقه دیدنی چرخش سریع آب، ساعت گل دار و شهر کوچک و زیبای نیاگارا در کنار دریاچه است.

آبشار نیاگارا - مکان های دیدنی تورنتو

اگر زمان کافی دارید، ممکن است بخواهید یک شب را در نیاگارا بمانید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری در منطقه نیاگارا انتاریو کاوش کنید. همچنین می توانید در این منطقه گشتی زده و غذاهای محبوب و خوشمزه کانادایی را امتحان نمائید.

۷- منطقه سرگرمی – از جذاب ترین مناطق دیدنی تورنتو

پاسخ تورنتو به بخش برادوی نیویورک، منطقه تفریحی عصر ها به زندگی است. این یکی از مکان های دیدنی تورنتو است که آثار مهم تئاتر با آخرین نمایش ها و موسیقی ها، کنسرت ها و هنرهای اجرایی دیگر را ارائه می‌کند.

منطقه سرگرمی تورنتو - مکان های دیدنی تورنتو

شما همچنین طیف کاملی از گزینه های غذاخوری و مکان‌هایی برای معاشرت و هتل برای استراحت پیدا خواهید کرد. مرکز اصلی فعالیت این جاذبه دیدنی در امتداد خیابان کینگ است.

۸- باغ وحش تورنتو

باغ وحش تورنتو مجموعه ای برجسته و متنوع با تقریبا ۵۰۰۰ حیوان است. برخی از حیوانات مورد علاقه افراد شامل کرگدن قد کوتاه، شیرها، ببرها، زرافه ها، پنگوئن ها، اورانگوتان ها و بسیاری دیگر در این محل زندگی می کنند.

باغ وحش به چندین بخش تقسیم شده که هر یک از آنها مانند منطقه ای از کره زمین طراحی شده است. برخی از دیدنی های دیگر باغ وحش تورنتو شامل جنگل‌های بارانی گوریل، خرس های قطبی و صخره بزرگ مانع می باشد.

باغ وحش تورنتو - جاذبه های دیدنی تورنتو

منطقه کشف، محیطی محبوب برای خانواده ها در طول فصل تابستان است. این یکی از جاذبه های دیدنی تورنتو است که در ۴۰ کیلومتری شمال شرقی مرکز شهر در رودخانه روژ قرار دارد.

۹- قلعه لوما

یکی از بهترین جاذبه های گردشگری تورنتو که تا حدودی یادآورد یک قلعه قرون وسطایی است. همچنین به آن کاسا لوما گفته شده و در محوطه زیبایی قرار گرفته است.

این قلعه در سال ۱۹۱۴ برای سِِر هنری پلت، یک میلیونر عجیب و غریب کانادایی ساخته شد که جزء اولین کسانی بوده که پتانسیل درآمدزایی آبشار نیاگارا را به رسمیت شناخت و بهره برداری کرد.

قلعه لوما - زیباترین جاذبه های تورنتو

این یکی از جاذبه های تورنتو است که نزدیک به ۱۰۰ اتاق دارد و شامل ده ها حمام بوده و داخل خانه اکنون به موزه تبدیل شده است. بازدید کنندگان می توانند به زمان گذشته برگشته و دوره ای از ظرافت و شکوه اروپایی را نگاه کنند.

قلعه لوما دارای سوئیت های تزئین شده، گذرگاه های مخفی، تونل ۸۰۰ پا، برج ها، اصطبل ها و پنج هکتار باغ است.

۱۰- بازار سنت لارنس – محبوب ترین منطقه خرید تورنتو

در بازار سنت لارنس فروشندگان متنوعی هستند که محصولات مختلف غذایی، گل و کالاهای مخصوصی را می فروشند. تالار سنت لارنس در سال ۱۸۵۰ میلادی در تورنتو ساخته شده و به عنوان یک جاذبه دیدنی مهم به شمار می‌آید.

بازار سنت لارنس - جاهای دیدنی تورنتو

همچنین جالب است بدانید که برای اجرای کنسرت نیز از این بازار استفاده می‌شود. این سالن یکی از مکان های دیدنی تورنتو است که در سال ۱۹۶۷ تعمیر شد و بیشتر جذابیت های قدیمی آن را حفظ کردند.

این ساختمان فضای بی نظیری برای بازار فراهم می کند و گاهی نیز برای فیلم برداری و تصویر های تلویزیونی استفاده می‌شود. فضای داخلی آن دارای یک پله بزرگ و یک لوستر با گاز است.

۱۱- سالن شهر و میدان ناتان فیلیپس

ساخت مجسمه برنز کماندار در میدان بزرگ ناتان فیلیپس توسط هنری مور، هنوز هم بسیار تحسین برانگیز است. بدون شک یکی از برترین جاذبه های گردشگری تورنتو است. سالن شهر در سال ۱۹۶۵ توسط معمار با استعداد فنلاندی طراحی شد.

سالن شهر شامل دو بلوک بلند ۲۰ و ۲۷ طبقه است که در اطراف یک ساختمان مرکزی کوتاه تر پیچیده شده و بالای یک محفظه مسطح قرار دارد.

سالن شهر تورنتو - جاذبه های گردشگری تورنتو

در میدان جلوی سالن شهر یک حوضچه دست ساز ساخته شده که در زمستان به محل اسکیت سواری محبوب تبدیل می‌شود.

علاوه بر آن محلی عالی برای پس زمینه عکس یادگاری شما می باشد. این منطقه زیبا و دیدنی تورنتو برای بازدید در ماه دسامبر مناسب بوده، مخصوصا در شب که چراغ های تزئیناتی تعطیلات کریسمس روشن است.

۱۲- مرکز ایتون – یکی از بهترین جاذبه های دیدنی تورنتو

مرکز عظیم ایتون در شمال منطقه تجاری مرکزی واقع شده است. این مرکز خرید ایستگاه مخصوص خود را داشته و از چندین بلوک تشکیل شده و به طور مداوم در حال بازسازی و بزرگ شدن است.

مرکز ایتون - جاذبه های دیدنی تورنتو

افرادی که تا به حال از این مرکز بازدید نکرده اند می توانند راه خود را در پیچ و خم های حیرت انگیر فروشگاه های بزرگ، فروشگاه های تخصصی، بوتیک ها، رستوران ها، کافی شاپ ها، مکان های غذاخوری سرپایی در طبقات بالا و پایین به راحتی پیدا کنند.

این یکی از جاذبه های دیدنی تورنتو است که فروشگاه اصلی آن در سال ۱۸۶۹ در تورنتو افتتاح شد و به یک تجارت خرده فروشی عظیم تبدیل شد.

۱۳- منطقه رسومات

منطقه تاریخی مرمت شده تورنتو است که به یک مرکز تفریحی و مد روز تبدیل شده است. بوتیک های جذاب، گالری ها، استودیو های هنرمندان و رستوران ها، ساختمان های قدیمی را پر کرده اند.

این یکی از مکان های دیدنی تورنتو است که می‌توانید در طول روز، عصر و یا هر زمان از سال آن را بازدید کنید.

منطقه رسومات - مکان های دیدنی تورنتو

انواع رویدادهای تفریحی در اینجا برپا می شود، اما یکی از مشهورترین آنها بازار کریسمس سالانه تورنتو است. غرفه های چوبی که همه برای کریسمس تزئین شده اند، هدایای منحصر بفردی را به فروش می رسانند.

یک درخت کریسمس بزرگ در میدان این منطقه دیدنی شهر قرار گرفته است. مناطق زیبایی در فضای باز وجود داشته که غالبا با نیمکت ها و گودال های بزرگ آتش برای جمع شدن افراد دور یکدیگر مناسب است.

رستوران ها با توجه به سرمای شدید هوا، غذا خوردن در فضای باز را با لامپ های گرم و روکش های مخصوص ارائه می‌دهند.

۱۴- پارک مرتفع – منطقه زیبا و جذاب شهر تورنتو

پارک مرتفع یک فضای سبز بزرگ است که دارای باغ های غرق شده، باغچه های آویزان، مسیر های طبیعت گردی، استخرهای طبیعی و نهرها است. ۱۶۵ هکتار املاک که در اصل متعلق به هاواردز بوده در سال ۱۸۷۳ به شهر تورنتو واگذار شد.

این واگذاری با این تصور انجام شده که پارک باید برای استفاده کنندگان “رایگان” باشد. بهره و لذت شهروندان تورنتو باعث شد که آن را پارک عالی بنامند.

پارک مرتفع - بهترین جاذبه های گردشگری شهر تورنتو

در داخل پارک، یک باغ وحش قرار گرفته و حیوانات زیادی در آن هستند. شامل گاومیش کوهان دار، گوزن شمالی، شتر بی کوهان، کانگورو متوسط، کاپی بارا معروف کانادا، خرگوش و … است.

از دیگر کارهایی که می توانید در این منطقه انجام دهید استفاده از استخرهای شنا با تختخواب، زمین بازی، مناطق پیک نیک و یک تور قطار در دسترس است.

این زمین ها همچنین شامل باغ های تفریحی قرن نوزدهم، خانه مربیان و آرامگاه هاواردز مالک گذشته پارک است.

سالانه، شرکت کانادایی استیج در ماه های ژوئن و آگِست نمایش معروف شکسپیر در پارک، داخل سالن های تئاتر روباز اجرا می کند. بدون شک این پارک یکی از جاذبه های گردگشری تورنتو به شمار می‌رود و دیدن آن را به همه ساکنین این شهر توصیه می‌کنم.

۱۵- جزایر تورنتو

سفر با کشتی از ترمینال اسکله یا دیوار ساحلی ملکه به جزایر تورنتو، در حدود یک کیلومتری دریا، مقدمه سفرهای کاملا لذت بخش است. این جزایر یکی از بهترین جاهای دیدنی تورنتو محسوب می شوند.

در جزایر، پیاده روی های زیبا و همچنین امکان قایق‌رانی، کشتیرانی، شنا و سایر فعالیت های فضای باز وجود دارد. در تابستان، جزایر تورنتو محل برگزاری چنین رویداد های باز است. در هوای مطلوب، منظره ای خیره کننده از افق آسمان تورنتو وجود دارد.

جزایر تورنتو - جاهای دیدنی تورنتو

پارک سرگرمی و تفریحی سِنترویل در مرکز جزایر قرار گرفته و انواع تفریحات کودک را در خود جای داده است. سرویس کِشتی جزایر تورنتو از اسکله ملکه عبور کرده و به هر یک از جزایر اصلی تورنتو سفر می کند.

۱۶- مرکز علوم انتاریو – فضای دیدنی عاشقان مطالعه

مرکز علمی انتاریو یک جاذبه دیدنی خانوادگی است که نمایشگاه های جالب بسیاری برای سرگرمی کودکان دارد. این مرکز در حدود ۱۰ کیلومتری شمال شرقی مرکز شهر قرار گرفته است. این ساختمان مدرن توسط معمار ریموند موریاما طراحی شده و در سال ۱۹۶۹ ساخته شدعلاقه

مرکز علوم تورنتو - مکان های دیدنی شهر تورنتو

بازدیدکنندگان این مرکز با آخرین تحولات فناوری، ارتباطات، فیزیک نور، زیست شناسی، فیزیک، مسافرت فضایی، هواشناسی و بسیاری موارد دیگر روبرو می شوند و همه آنها به شکلی جذاب و تخیلی ارائه می شوند.

با بسیاری از نمایشگرهای تعاملی و استفاده گسترده از محاسبات مناسب نصب شده و سایر تجهیزات، بر مشارکت بازدیدکنندگان تاکید بسیار شده است. این یکی از بهترین مکان های دیدنی تورنتو برای علاقه مندان مطالعه به شمار می‌رود.

۱۷- تالار مشاهیر هاکی

برای طرفداران این ورزش، سفر به تالار مشاهیر هاکی در مرکز شهر تورنتو یک ضرورت به شمار می رود. این یکی از جاذبه های گردشگری تورنتو است که برای علاقه مندان ورزش هاکی شامل بازیکنان، تیم ها و بازی ها مناسب است.

تالار مشاهیر هاکی - جاهای گردشگری تورنتو

همچنین فرصتی برای دیدن جام استنلی (جام ملی لیگ هاکی) به همراه مجموعه ای از یادگاری های مهم ارائه داده و یک صفحه نمایش به شما امکان می دهد تا مهارت های هاکی خود را تست کنید.

۱۸- کوچه گرافیتی

این یک کوچه طولانی در تورنتو برای کانادایی هایی که برنامه تلویزیونی دویدن طولانی (سریال کمدی) و گزارش های ریک مِرسِر را دیده اند، آشنا به نظر می رسد. این جایی است که ریک فیلم های مزاحم اخبار جنجالی خود را فیلمبرداری کرده است.

حتی اگر تا به حال این نمایش را ندیده باشید، این یکی از جاهای دیدنی تورنتو است که به نظر می‌رسد برای همیشه همینطور خواهد ماند. گردشگران دوست دارند از این کوچه گرافیتی بازدید کنند و در و پنجره های نقاشی شده روز و شب از خود سلفی بگیرید.

کوچه گرافیتی - جاذبه های تورنتو

کوچه گرافیتی به طور موازی با خیابان ملکه غربی و خیابان ریچموند غربی، از خیابان اسپادینا تا خیابان پورتلند موازی است.

اگر به خواندن مطالب درباره جاهای دیدنی علاقه مند هستید، توصیه می‌کنم مقاله دیگر من درباره جاذبه های گردشگری کرج را بخوانید.

برای بازدید از جاذبه های گردشگری تورنتو کجا اقامت کنیم؟

برای گشت و گذار و دیدن جاذبه های گردشگری تورنتو، بهترین مکان برای اقامت، مرکز شهر است. هتل های ذکر شده زیر، همه از مکان های مناسب و خوب مرکز شهر تورنتو بوده که در فاصله کمی از بسیاری از جاذبه های اصلی قرار دارند.

  • هتل های لوکس یا همان لاکچری: در رده بندی بالای هتل های لوکس، ریتز کارلتون قرار دارد که دارای راحتی مناسبی بوده و محل اصلی در نزدیکی مناطق سرگرمی و مالی است. هتل های دلتا ماریوت تورنتو که در سال ۲۰۱۴ افتتاح شده، در نزدیکی برج ملی، آکواریوم ریپلی و مرکز راجرز قرار گرفته که موقعیت مکانی بسیار خوبی و منظره ای زیبا از دریاچه انتاریو را ارائه می دهد.

هتل ریتز تورنتو - بهترین هتل ها برای بازدید از جاذبه های گردشگری تورنتو

در نزدیکی مجتمع خرید ایتون، سالن شهر مشهور تورنتو و پیست اسکیت زمستانی، هتل های هیلتون تورنتو و شِراتون تورنتو وجود دارد که هر دو مجلل بوده و استخرهای سرپوشیده و روباز دارند.

  • هتل های متوسط: در صدر جدول انتخاب متوسط، هتل رادیسون دریاسالاتر تورنتو بوده که در اسکله قرار دارد. این مکان به ویژه در فصل تابستان، در نزدیکی بسیاری از رستوران های کنار دریا و یک منطقه عظیم پیاده رو در کنار دریا و در فاصله ای نزدیک با برج ملی و سایر جاذبه ها قرار گرفته و به همین دلیل یک مکان عالی است. هتل همچنین یک استخر در فضای باز دارد.

هتل رادیسون - مکان های گردشگری تورنتو

مرکز نُوُتِل تورنتو یکی از دیگر گزینه های خوب، در نزدیکی اِسپِلَنِید است. بازار لارنسس و رستوران های مرسوم و مد روز با غذا خوری در تابستان است.

در شمال اسپلندر و با پیاده روی راحت در مناطق مالی و بسیاری از مسافرخانه ها بوده و برخی از هتل های با کیفیت متوسط در آنجا قرار گرفته است. چند بلوک در شمال از منطقه محبوب یانگ و میدان دانداس، هتل مشهور سنت جیمز واقع شده که همیشه از کیفیت سرویس دهی بالایی برخوردار است.

هتل های اقتصادی یا کم هزینه: با داشتن موقعیت مکانی خوب در منطقه چینی ها که واقع در ضلع شرقی مرکز شهر بوده و قیمت آن مناسب است. هتل دانتان دارای تختخواب و صبحانه در مرکز شهر قرار گرفته و نزدیک به یک ایستگاه بزرگ مترو شهر می باشد. برخی از جاذبه های گردشگری تورنتو در نزدیکی هتل های ارزان نیز قرار گرفته اند.

نکات و تورها: چگونه از بازدید خود در تورنتو نهایت استفاده را ببرید

گشت و گذار: وقتی صحبت از گشت و گذار می شود، شما نمی توانید برای بلیط گشت و گذار از شهر ارزش کمی بدهید. این یک گذرگاه نه روزه است که از روز اول آغاز می شود.

و پس از ورود، به برخی از جاذبه های دیدنی تورنتو اشاره می شود. این شامل برج ملی، موزه رویال انتاریو، باغ وحش تورنتو، قلعه لوما و مرکز علوم انتاریو است.

برای رسیدن به مکان های دیدنی شهر تورنتو یا فقط برای گشت و گذار عمومی، تور معروف هاپ آن-هاپ آف تورنتو بهترین گزینه است. این یک گذرگاه سه روزه است که به شما امکان می دهد با یک اتوبوس دو طبقه در سطح شهر گشت و گذار کنید.

اگر گشت و گذار از شهر را خریداری کرده اید، می توانید در تمام مکان های ذکر شده در شهر بگردید.

گشت و گذار با اتوبوس در تورنتو - تورهای مختلف برای بازدید از مکان های دیدنی تورنتو

سفرهای روزانه: اگر می خواهید در طول اقامت خود آبشار نیاگارا را ببینید، سفر روزانه بازدید از این آبشار یک کار ضروری است. این مکان یکی از بزرگترین جاذبه های گردشگری شهر تورنتو است که کمتر از یک ساعت و نیم راه با آن فاصله دارید.

مطلب جالبی بود؟ با رای خود ما را مطلع کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

به عنوان یک نویسنده همیشه تلاشم این بوده که با ایجاد محتوا بتونم ارزش بالایی به کاربران عزیز ارائه کنم. هدفم در تیپس سنتر هم همین بوده و اطلاعاتم رو بیشتر می‌کنم تا تجربه مناسبی برای خوانندگان ایجاد کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *