جاهای دیدنی نیویورک + مکان های دیدنی که باید ببینید

جاهای دیدنی نیویورک + مکان های دیدنی که باید ببینید

آخرین بروز رسانی خرداد ۱۲ام, ۱۴۰۰

نیویورک یکی از بزرگترین شهرهای جهان است و همیشه به عنوان “گردباد فعالیت” شناخته می شود. چشم اندازهای متعدد و بی نظیری در سرتاسر شهر در دسترس بازدیدکنندگان بوده و هرگز زمان کافی برای دیدن همه آنها وجود ندارد! از موزه ها گرفته تا آسمان خراش های متنوع، نیویورک برای توریست ها یکی از شگفت انگیز ترین شهرها به شمار رفته و به “سیب بزرگ” معروف است. بسیاری از بهترین جاهای دیدنی نیویورک فاصله اندکی با هم دارند و همین موضوع باعث می‌شود که این شهر برای لذت بردن و تفریح گزینه مناسبی محسوب شود.

برخی از جاذبه های گردشگری نیویورک که در سال های اخیر به جذابیت های سیب بزرگ اضافه شده اند، مانند یک “پل زیبا پوشیده شده از گیاهان جذاب” و “آسمان خراش فوق العاده (۳۸۶ متر ارتفاع)” چشم انداز شگفت انگیزی از شهر را ارائه می‌دهند.

هر زمان از سال و هر ساعت شب و روز، تعداد زیادی از جاذبه های نیویورک در دسترس هستند و به همین دلیل است که به آن شهر همیشه بیدار گفته می شود! اکنون که اطلاعات کوتاهی از سیب بزرگ دریافت نمودید، بهتر است با آنها آشنا شوید.

۱- مجسمه آزادی – اصلی ترین نماد آمریکا

جالب است بدانید که مجسمه آزادی هدیه فرانسه به آمریکا بود. در سال ۱۸۸۶ ساخته شده و از آن به عنوان سمبل معروف جهان از آزادی و یکی از اصلی ترین نمادهای آمریکایی یاد می شود. این یکی از بزرگترین مجسمه های جهان است که ارتفاع آن از پایه ها تا مشعل ۴۶ متر است و تقریبا ۲۰۰ تن وزن دارد.

مجسمه آزادی اصلی ترین نماد آمریکا - جاذبه های گردشگری نیویورک

بازدید کنندگان می توانند این جاذبه دیدنی شگفت انگیز را از “پارک باتری” در جنوبی ترین منطقه منهتن مشاهده کنند. با این حال، بهترین کار برای درک کردن مجسمه آزادی این است که با یک قایق به جزیره لیبرتی یا همان آزادی بروید و از نزدیک این نماد آمریکایی را ببینید. توریست ها می توانند در مناطق اطراف قدم بزنند و البته با رزرو قبلی، امکان مشاهده تاج مجسمه وجود دارد.

مجسمه آزادی در شهر نیویورک - جاهای دیدنی نیویورک

تورهای متعددی برای این منطقه دیدنی وجود دارد و بازدید کنندگان می توانند علاوه بر بازدید از این منطقه، در جزیره الیس متوقف شوند و از زیبایی های “موزه مهاجرت” لذت ببرند.

این موزه خارق العاده در مجموعه ایستگاه های تاریخی مهاجرت واقع شده است، جایی که هزاران مهاجر قبل از ورود به ایالات متحده پردازش شدند. تمرکز این موزه روی موضوعات مربوط به پروسه پردازش، تجربیات و داستان افرادی که به آمریکا سفر کرده اند می باشد.

این مجسمه مشهور یکی از بهترین جاهای دیدنی نیویورک به شمار می‌رود.

۲- پارک مرکزی – بزرگ ترین پارک ایالات متحده

پیاده روی در این محیط سرسبز یک برنامه ضروری برای هر شخص در نیویورک است. یکی از دیدنی های نیویورک است که حتی در زمستان نیز طرفداران خاص خود را دارد. این پارک عظیم در مرکز شهر، عرض نیم مایلی داشته و طول آن نیز به ۲.۵ مایل می رسد. یکی از مواردی است که نیویورک را به چنین شهری زیبا و دوست داشتنی تبدیل کرده و از آن به عنوان محل تنفس شهر یاد می شود.

پارک مرکزی آمریکا - دیدنی های نیویورک

پارک مرکزی نیویورک علاوه بر اینکه یک مکان عالی برای لذت بردن از طبیعت است، جاذبه های گردشگری بسیاری دارد و بیشتر آنها رایگان هستند که باعث شده بازدید از آن، یکی از ارزان ترین گردش ها در نیویورک به شمار رود. برخی از مکان‌های دیدنی مشهور آن شامل قلعه Belvedere، میدان های توت فرنگی، دریاچه و باغ وحش پارک مرکزی است. این پارک به قدری بزرگ است که برای گشت زدن در آن نیاز به نقشه دارید.

۳- مرکز راکفلر و محیط مشاهده

وقتی صحبت از جاهای دیدنی نیویورک می شود، مرکز راکفلر تقریبا در همه برنامه های سفر بازدید کنندگان قرار دارد. این محیط سرگرم کننده به عنوان یک مجتمع خرید نیز شناخته می شود و در مرکز منطقه منهتن قرار گرفته و خانه شبکه معروف NBC است. بهترین قسمت این مرکز به محیط مشاهده مربوط می شود که از بالای یک آسمان خراش زیباترین مناطق منهتن در مقابل چشمان بازدید کنندگان قرار می گیرد.

چشم انداز دیدنی مرکز راکفلر - جاهای دیدنی نیویورک

این محیط جذاب شامل سه طبقه ۶۷، ۶۹ و ۷۰ می شود و در تمام مدت شب و روز فضاهای دیدنی داخلی و خارجی شگفت انگیزی را ارائه می دهد. یکی از مکان های دیدنی نیویورک در زمستان به شمار می‌رود. اسکیت بازی در محیط مخصوص این برج بوده که فعالیت سرگرم کننده ای برای خانواده ها و زوج ها به شمار می رود. معمولا محل اسکیت از ماه اکتبر (مهر) تا آپریل (فروردین) باز است.

درخت کریسمس بزرگ در مقابل مرکز راکفلر - مکان های دیدنی نیویورک

پس از روز شکرگزاری که در آخرین پنج شنبه ماه نوامبر برگزار می‌شود. یک درخت کریسمس بزرگ جلوی محل مخصوص اسکیت گذاشته می شود و این مجتمع بزرگ را برای فصل تعطیلات روشن می کند. بسیاری از افراد در ماه دسامبر فقط برای دیدن این چشم انداز (یکی از زیبایی های نیویورک)به این شهر می‌آیند. یکی دیگر از نکات جالب توجه این مرکز، مجسمه برنز معروف اطلس در مقابل ساختمان بین المللی است که یک موضوع محبوب برای عکاسان محسوب می شود.

۴- موزه هنر متروپولیتن

موزه هنر متروپولیتن یا Met شهرت جهانی دارد و در سال ۱۸۷۰ تاسیس شد. همچنین یکی از معروف ترین موزه های ایالات متحده است. مجموعه دائمی The Met بیش از دو میلیون اثر هنری را در خود جای داده و تاریخ ۵۰۰۰ سال را در اختیار دارد.

اگرچه این موزه دارای سه چشم انداز است، اما محور اصلی آن خیابان مت پنجم است. نکات برجسته یکی از جاهای دیدنی نیویورک شامل هنرهای تزئینی آمریکایی، سلاح و زره، لباس، هنر مصری، وسایل موسیقی، عکس ها و موارد دیگر می‌باشد. نمایشگاه ها برخی از معروف ترین آثار جهان را در معرض دید عموم قرار می دهند.

موزه هنر متروپولیتن نیویورک - جاهای دیدنی نیویورک

صومعه مت یکی دیگر از موزه های بسیار جذاب نیویورک است و جزو این مجموعه بوده که در پارک فورت ترون منهتن واقع شده است. این شاخه از موزه هنر متروپولیتن که در یک سازه برجسته قرار گرفته، قسمت های دیدنی متنوعی مانند نمازخانه ها، سالن ها و … را دارد و به هنر و معماری قرون وسطایی اروپا متمرکز شده است.

۵- خیابان برادوی و منطقه تئاتر

حضور در نمایش های برادوی یکی از بهترین کارهایی است که باید در شهر نیویورک انجام دهید. با توجه به تئاتر آمریکا، این خیابان برای دیدن آخرین نمایش های کلاسیک طولانی ایده آل است. برادوی معمولا با تئاتر شناخته می شود و شامل تعداد زیادی از سالن ها در امتداد خیابان می شود. برای دیدن محبوب ترین نمایش ها، لازم است که بلیط ها از قبل خریداری شوند.

خیابان برادوی - جاذبه های نیویورک

شوبرت یک کوچه مشهور برای عابرین پیاده است که در منطقه تئاتر قرار دارد و دارای دو خانه تئاتر مشهور شوبرت در خیابان ۴۴ غربی و ۴۵ غربی می باشد.

تئاتر موزیکال اوکلاهاما در سال ۱۹۴۱ و در خانه نمایشنامه سنت جیمز اجرا شد. از دیگر مکان های افسانه ای می توان به رستوران ساردی اشاره کرد که بسیاری از بازیگران مشهور در آنجا غذا خورده اند. این خیابان یکی جاذبه های نیویورک به شمار می‌رود و عموما مملو از جمعیت است.

۶- ساختمان امپایر استیت – یکی از قدیمی ترین آسمان خراش های نیویورک

امپایر استیت یکی از قدیمی ترین بناهای آمریکا محسوب شده و بدون شک از مهم ترین محبوب ترین جاهای دیدنی نیویورک است. این ساختمان ۳۸۱ متری و ۱۰۲ طبقه در جهان بدون رقیب بود تا اینکه ۴۱ سال بعد برج ۱ مرکز تجارت جهانی بلندتر از آن ساخته شد.

ساختمان امپایر استیت با داشتن یک بخش مخصوص برای هواپیماهای مسافربری در سال ۱۹۳۱ (تقریبا ۱۰۰ سال پیش!) ساخته شده و بلافاصله به یک نشانه و سمبل شهر نیویورک تبدیل شد.

ساختمان امپایر استیت یکی از شگفت انگیز ترین جاهای دیدنی نیویورک

دو قسمت مخصوص مشاهده شهر در بالای ساختمان وجود دارد و هر دو آنها نمای شگفت انگیزی را ارائه می دهند. در روز های آفتابی، می توانید تا فاصله ۸۰ مایل را مشاهده کنید و ایالت های نیوجرسی، پنسیلوانیا، کانکتیکات و ماساچوست در معرض دید هستند.

رصدخانه طبقه ۸۶ در ارتفاع ۳۲۰ متری قرار گرفته و به عنوان بالاترین مکان مشاهده سطح شهر به شمار می رود. این ردصخانه یکی از دیدنی های نیویورک به شمار می‌رود و برای بعضی از افراد آشنا است؛ چونکه در بسیاری از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی به نمایش گذاشته شده است.

ساختمان امپایر استیت - یکی از دیدنی های نیویورک و جذاب ترین آسمان خراش های آمریکا

علاوه بر آن، آسانسورهای پر سرعت و اتوماتیک که دارای محوطه شیشه ای هستند به جذابیت های این ساختمان می افزایند. دومین مکان مشاهده چشم اندازه های شهر در ارتفاع ۳۸۱ متری (طبقه آخر) قرار گرفته و تمامی خیابان های شلوغ شهر قابل مشاهده هستند.

همانند برج ملی کانادا که یکی از جاذبه های برتر گردشگری تورنتو به شمار می رود، ساختمان امپایر استیت نیز در شهر نیویورک در بین دیدنی ترین مکان ها قرار گرفته است.

۷- موزه یادبود فاجعه ۱۱ سپتامبر

برج های دوقلوی ۱۱۰ طبقه ای مرکز تجارت جهانی، بر افق منهتن مسلط شده بودند، اما در ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ با یک هواپیمای انتحاری نابود شدند. جایی که دو برج مرکز تجارت جهانی یک زمانی قرار داشتند، اکنون دو استخر منعکس کننده مربع وجود دارند که ابعاد هر کدام از آنها یک هکتار است. این منطقه به عنوان موزه یادبود ملی ۱۱ سپتامبر شناخته می شود و ادای احترامی به تقریبا ۳۰۰۰ کشته این فاجعه است.

موزه یادبود 11 سپتامبر - جاذبه های نیویورک در شب

حوضچه ها که توسط درختان و چمنزارها احاطه شده اند، آبشارهایی در طرفین خود دارند و داخل استخرهای مربع شکل ریخته می شوند. اینها بزرگترین آبشارهای دست ساز آمریکای شمالی هستند و در نزدیکی آنها تابلوهای برنز با اسامی همه کسانی که در این حملات کشته شده اند، قرار گرفته است. موزه یادبود ۱۱ سپتامبر در یک ساختمان شیشه ای خمیده و جذاب، بین دو استخر وجود دارد. این بنا یکی از جاذبه های گردشگری نیویورک است و در بقایای برج های دوقلو ساخته شده است.

نام های کشته شده روز 11 سپتامبر - جاذبه های گردشگری نیویورک

موزه یادبود فاجعه ۱۱ سپتامبر یکی از جاهای دیدنی نیویورک محسوب شده و در خیابان گرینویچ قرار دارد. همچنین ارزش دارد که در این منطقه از مراکز تجارت Westfield و Oculus Plaza بازدید کنید.

بازدید کنندگان به هیچ عنوان مشاهده این ساختمان را با باله های سفید و ظاهری شبیه به سفینه فضایی از دست نمی‌دهند. این بنای عمومی دارای مغازه ها و فروشگاه های سطح بالایی است، اما برای نگاهی گذرا به معماری، گزینه مناسبی محسوب می شود.

۸- پل طبیعت نیویورک

پل طبیعت یکی از جذابیت های جالب توجه جدید در شهر نیویورک است که قبلا به عنوان یک ریل قطار در بالای خیابان های شهر استفاده میشد. این پل عمومی منحصر بفرد با انواع گیاهان و درختان محسور شده که بسیاری از آنها گونه های بومی هستند.

در فصل بهار بسیاری از آنها شکوفه می زنند و جلوه ای بسیار زیبا به این مکان می دهند. پل طبیعت نیویورک در بیشتر نقاط با نرده های شیشه ای پوشیده شده تا حالت طبیعی داشته باشد و به این ترتیب بازدید کنندگان بتوانند نمایی متفاوت از ساختمان های شهر داشته باشند.

پل طبیعت نیویورک - مکان های دیدنی نیویورک

این پل در غرب منهتن قرار دارد و از خیابان گانسوورت تا خیابان ۳۴ غربی در منطقه شمالی جریان دارد. در بسیاری از نقاط، بازدید کنندگان با استفاده از پله های مخصوص یا آسانسورها می توانند وارد این پل شوند.

این پل جذاب به شدت مورد استفاده قرار می گیرد و در آخر هفته ممکن است که بسیار شلوغ باشد. بدون شک یکی از بهترین مکان های دیدنی نیویورک به شمار می‌رود.

۹- میدان تایمز – شلوغ ترین میدان دنیا!

میدان تایمز با تابلوهای تبلیغاتی و صفحه نمایش های بزرگ پوشیده شده است و در هر ساعت از روز جذاب است. یکی از بهترین جاذبه های گردشگری نیویورک محسوب شده و مهم ترین اتفاقی که در این میدان صورت می پذیرد، جشن سال نو است. میدان تایمز دائما شلوغ است، اما با این حال جذابیت منحصر بفرد خود را دارد.

میدان تایمز - شلوغ ترین میدان دنیا و یکی از جاهای دیدنی شهر نیویورک

پیش از آن، به این میدان Longacre گفته می شد و در سال ۱۹۰۴ پس از ساخته شدن برج نیویورک تایمز نام آن نیز تغییر یافت. جالب است بدانید که این شلوغ ترین میدان دنیاست و بهترین مراکز خرید شهر نیویورک نیز در همین منطقه واقع شده اند.

خیابان های اطراف آن مملو از تاکسی های زرد رنگ است و به این دلیل برای بسیاری از افراد آشناست، چون در بسیاری از فیلم های هالیوودی به تصویر کشیده شده است.

۱۰- پل بروکلین – یکی از معروف ترین سازه های نیویورک

پل بروکلین با داشتن قوس های برجسته معماری گوتیک و کابل های آویزان یکی از بهترین جاهای دیدنی شهر نیویورک است. این مکان تاریخی که از رودخانه شرقی منهتن تا بروکلین ادامه دارد، در سال ۱۸۸۳ ساخته شده و اولین پل معلق فولادی در جهان می باشد. بازدید کنندگان می توانند در این سازه معروف جهان، بسیاری از جاذبه های شهر را مشاهده کنند؛ اما بهترین راه برای تجربه آن، قدم زدن و عبور از پل بروکلین است که یک ساعت به طول می انجامد!

پل معروف بروکلین - جاهای دیدنی شهر نیویورک

یک پیاده رو چوبی که فقط برای عابران پیاده و دوچرخه سواران باز است و بالای خطوط ترافیک قرار دارد. از روی پل مناظر زیبایی از منهتن، رودخانه شرقی و فراتر از مجسمه آزادی دیده می شود.

دوچرخه سواری بر روی پل یکی دیگر از گزینه های در دسترس است، اما تردد افراد اغلب بسیار زیاد است و دوچرخه سواری در روزهای شلوغ می تواند کند و چالش برانگیز باشد.

۱۱- خیابان پنجم – منطقه خرید نیویورک

یکی از برترین مناطق خرید در نیویورک همین خیابان پنجم است و بسیاری از طراحان برتر و فروشگاه های لوکس در آن قرار گرفته اند. برندهای معروفی همچون کارتیه، تیفانی، برگدورف-گودمن، فروشگاه مشهور اپل در خیابان پنجم واقع شده اند و بسیاری برند دیگر نیز در این منطقه وجود دارند.

حتی افرادی که قصد خرید نداشته باشند، می توانند از قدم زدن در این خیابان جذاب لذت ببرند. این منطقه تقریبا از بخش انتهایی جنوبی پارک مرکزی شروع می شود و تا کتابخانه عمومی نیویورک ادامه دارد که بین خیابان ۶۰ و ۴۰ است.

خیابان پنجم یکی از بهترین مناطق برای خرید در نیویورک

خیابان پنجم یکی از زیباترین جاهای دیدنی نیویورک به شمار می رود و به قدری در این منطقه برند های معروف وجود دارند که برای تماشای تمامی آنها نیاز است که یک روز کامل وقت بگذارید! علاوه بر ترافیک همیشگی خیابان آن، در برخی روزهای شلوغ حتی عبور و مرور در پیاده رو کار سختی شمرده می شود.

۱۲- ترمینال بزرگ و مرکزی زمینی

ترمینال بزرگ و مرکزی نیویورک اغلب به عنوان ایستگاه گرند شناخته می شود. یک ساختمان شگفت انگیز است و حتما نیاز است که از این جاذبه دیدنی مشهور بازدید کنید. این ساختمان بزرگ برای اولین بار در سال ۱۹۱۳ به عنوان پایانه ایستگاه های مترو و قطار افتتاح شد.

در قسمت بیرونی آن، خیابان ۴۲ دوم قرار گرفته و مجسمه زیبای آن یکی از نکات برجسته بیرون ترمینال است. بدون شک این ترمینال یکی از اصلی ترین زیبایی های نیویورک به شمار می‌رود.

ترمینال بزرگ زمینی - زیبایی های نیویورک

با این حال، در داخل مرکز شما نمی توانید پله های معروف این مرکز را از دست بدهید. سقف ترمینال که ارتفاع بسیار بلندی دارد، جدیدا احیا شده و صحنه ای آسمانی را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد. همچنین گزینه های متعددی برای خرید از مغازه های خرده فروشی و رستوران ها در داخل ترمینال وجود دارد.

۱۳- رصدخانه جهانی – چشم انداز شگفت انگیز شهر

در بالای ساختمان مرکز تجارت جهانی که از امپایر استیت بلندتر است، یک رصدخانه جهانی وجود دارد که در طبقه ۱۰۰ – ۱۰۱ و ۱۰۲ قرار گرفته و ۵۴۱ متر از سطح شهر بالاتر است. آسانسور ها یکی از جاذبه های منحصر بفرد این ساختمان هستند. همانطور که در حال بالا رفتن هستید، مناظر روستایی و پیشرفته شهر را مشاهده می کنید.

رصدخانه جهانی - یکی از بزرگترین ساختمان های شهر نیویورک

این رصدخانه جهانی در ساختمان شیشه ای قرار گرفته که از سراسر شهر دیده می‌شود و یک آسمان خراش منحصر بفرد در آسمان منهتن به شمار می رود و دارای جلوه ای کاملا مشخص است.

اگر در نزدیکی پایه های ساختمان بایستید و به بالا نگاه کنید، برج به شکل هرم دیده می شود. همچنین بلیط هایی در دسترس است که با خرید آنها می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید. این ساختمان جذاب یکی از دیدنی های نیویورک به شمار می‌رود.

۱۴- کلکسیون فریک

از نظر محیطی، کلکسیون فریک در صدر لیست موزه های شهر نیویورک قرار می گیرد. این ساختمان و مجموعه اصلی که در یک عمارت اوایل دهه ۱۹۰۰ واقع شده، توسط هنری کلی فریک به مسئولین شهر نیویورک اهدا شد. این آثار هنری شامل ترکیبی از نقاشی، چینی و مبلمان است که به زیبایی در شانزده گالری به نمایش گذاشته شده اند.

کلکسیون فریک - جاذبه های گردشگری نیویورک

آثاری از مونه، رامبراند، بلینی، ال گرکو و بسیاری دیگر از هنرمندان مشهور در کلکسیون فریک به نمایش گذاشته شده اند. این مجموعه ها مطابق با دوره، هنرمند یا کشور ارائه نمی شوند، بلکه به شیوه ای جذاب برای لذت بردن طراحی شده اند. اتاق ها دارای یک پوشش زیبا با گیاهان گرمسیری و یک حوضچه مرکزی هستند.

۱۵- کتابخانه عمومی نیویورک

شعبه اصلی کتابخانه عمومی نیویورک توسط معماران Carrere و Hastings طراحی شده است. این کتابخانه با داشتن اتاق های چشمگیر خود از جاذبه های دیدنی نیویورک به شمار می رود و طی سالها در بسیاری از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی به نمایش درآمده است.

اگرچه به صورت محاوره ای به عنوان شاخه اصلی شناخته می شود، اما نام مناسب ساختمان در واقع “استفان شوارتزمن” می باشد.

کتابخانه عمومی نیویورک - جاذبه های دیدنی نیویورک

باید بدانید که این کتابخانه در سال ۱۹۱۱ افتتاح شد و فورا مورد تحسین قرار گرفت. یک محل مطالعه عظیم است که اتاق اصلی آن به تنهایی دو بلوک شهری را در بر می گیرد و اتاق دورهمی آن دارای ۱۰۰۰۰ جلد مجله است. کلکسیون کتابخانه عمومی بسیار گسترده است و تقریبا هر کتابی در این مکان یافت می شود.

۱۶- وال استریت – مرکز بورس جهانی

امتداد هشت بلوک شهری از خیابان برادوی به جنوب، مربوط به خیابان معروف وال استریت می شود. این خیابان و اطراف آن محل زندگی برخی از مهمترین صرافی های جهان از جمله بورس اوراق بهادار و بورس کالاهای تجاری نیویورک است.

یکی از شگفت انگیز ترین جاهای دیدنی نیویورک است و تقریبا در جهان کسی وجود ندارد که وال استریت را نشناسد یا اسم آن را نشنیده باشد.

وال استریت - مرکز بورس جهانی و یکی از جاهای دیدنی نیویورک

کلیسای چشمگیر ترینیتی و تالار فدرال نیز در نزدیکی مرکز بورس جهانی واقع شده اند. علاوه بر بازدید از این مرکز، حتما توصیه می شود که مجسمه برنز را مشاهده نمائید. وال استریت یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری نیویورک در منطقه مالی و یک فرصت عکس گرفتن برای بازدید کنندگان به شمار می رود.

۱۷- شهر رادیو – سالن موسیقی

در زیر سایه مرکز راکفلر، شهر رادیو – سالن موسیقی قرار گرفته که یک مکان تفریحی معروف سیب بزرگ است. این مکان هنری در سال ۱۹۳۲ فعالیت خود را آغاز کرد و علاوه بر موسیقی، فیلم های عجیب و غریب موزیکال در آن اجرا می شود و خانه شرکت رقص “The Rockettes” می باشد.

شهر رادیو و محلی فوق العاده برای اجرای کنسرت های مختلف

این ساختمان در دهه ۱۹۳۰ توسط راکفلرز ساخته شد و در آن زمان بزرگترین تئاتر سرپوشیده جهان بود. امروزه این مکان عموما میزبان رویدادهای مهم از جمله جوایز مراسم “Grammy” و جوایز “Tony” است. شهر رادیو یک مکان ایده آل برای دوستاران موسیقی و هنر به شمار می رود و به ویژه برای این افراد جذابیت هایی ویژه و شگفت انگیزی را دارد.

۱۸- کلیسای جامع سنت پاتریک

کلیسای سنت پاتریک یکی از بهترین مکان های دیدنی نیویورک در مورد احیای معماری گوتیک است. این مکان بسیار عظیم است و از جاذبه های دیدنی شهر محسوب می شود که درب های برنز، نمای سنگ مرمر سفید و پنجره گل سرخ دارد. جالب است بدانید که این کلیسا دارای ۲۴۰۰ صندلی است و ارتفاع آن از سطح زمین ۱۰۰ متر است.

کلیسای جامع سنت پاتریک - مکان های دیدنی نیویورک

با داشتن میلیون ها بازدید کننده در سال، کلیسای جامع سنت پاتریک یک جاذبه گردشگری اصلی برای توریست های مذهبی است. این بنا در سال ۱۸۷۹ ساخته شده و با دقت از آن نگهداری شده که یکی از مهمترین نوسازی های آن در سال ۲۰۱۶ رقم خورد و حدود ۲۰۰ میلیون دلار برای مسئولین نیویورک هزینه داشت.

۱۹- اولین سالن کنسرت نیویورک

سالن کارنیجه در سال ۱۸۹۱ به عنوان اولین سالن کنسرت بزرگ نیویورک افتتاح شد. نوازندگان چایکوفسکی پایه گذار افتتاح این مکان هنری بوده اند و گفته می شود برخی از بهترین آکوستیک های دنیا هستند. آکوستیک همان صوت شناسی است و در زندگی امروزه بسیار دیده می شود و در صنایع صوتی و کنترل نویز تاثیر بسزایی دارد.

اولین سالن کنسرت نیویورک - جاهای دیدنی نیویورک

در حالی که بهترین راه برای لذت بردن از سالن، تماشا یا اجرای یک نمایش است، اما یکی از بهترین راه ها تهیه یک تور است تا بتوانید موسیقی اصیل آمریکایی را یاد بگیرید. تورهای سالن کنسرت نیویورک به هنرمندانی که روی صحنه رفته اند تمرکز دارد و این تورهای ویژه در موزه رز به پایان می رسند.

۲۰- پارک برایانت

در یک روز تابستان، لذت بردن از اوقات فراغت در پارک برایانت بسیار ایده آل است. در این مکان بناهای تاریخی، باغ های گل و “لو کاروسل” یک چرخ فلک محبوب قرار دارد. یک منطقه بازی در دسترس بازدید کنندگان است که با پرداخت هزینه ای اندک می توانند از آن لذت ببرند.

پارک رایانت تا سال ۱۹۸۹ یک منطقه شناخته شده جرم و جنایت و خرید و فروش مواد مخدر بود، زمانی که شهر نیویورک آن را پس گرفت، به یک مکان زیبا و دوست داشتنی تبدیل شد. این مکان یکی از زیبایی های نیویورک به شمار می‌رود.

پارک برایانت - زیبایی های نیویورک

مردم محلی با آغوش باز از این پارک حمایت کردند و امروزه از این منطقه جذاب لذت می برند. اگر کسی دوست نداشته باشد که بازی کند، تماشای بازی دیگران می تواند لحظات شادی را برای او و آن دسته از افراد به ارمغان بیاورد. جالب است بدانید که این پارک در نزدیکی کتابخانه عمومی نیویورک واقع شده است.

ممکن است خواندن مقاله زیر برای شما جذاب باشد:

جاهای دیدنی کرج

بهترین مکان ها برای اقامت و لذت بردن از جاهای دیدنی نیویورک

بدون شک بهترین راه برای تجربه واقعی از جاهای دیدنی نیویورک، اقامت در منهتن است. بدین ترتیب دیگر نیازی نیست که رفت و آمد طولانی برای بازدید از جاهای دیدنی داشته باشید. ما در مرکز راهنمایی، برخی از بهترین هتل های واقع در مرکز منهتن را که در نزدیکی جاذبه های مهم واقع شده اند را ارائه نموده ایم.

هتل های لوکس: این هتل ها برای خدمات بی عیب و نقص خود مشهور هستند و بهترین آنها The Ritz – Carlton New York هستند که هر دو از ویژگی های برجسته لوکس هستند و دارای مکان های عالی در نزدیکی انتهای جنوبی پارک مرکزی می باشند.

یکی دیگر از هتل های پنج ستاره در نزدیکی پارک برایانت، کتابخانه عمومی نیویورک، ترمینال مرکزی زمینی و خیابان پنجم قرار گرفته است.

هتل ریتز - هتل های سیب بزرگ آمریکا
هتل ریتز نیویورک

جالب است بدانید که هتل Crowne Plaza یکی از جذاب ترین محل های اقامت موقت در منهتن است. این ملک چهار ستاره لوکس مقرون به صرفه تر از گزینه های بالا است و در فاصله کمی با پل طبیعت، ایستگاه پن و میدان تایمز قرار دارد. در همین محدوده قیمت، هتل بوتیک کازابلانکا در نزدیکی میدان تایمز واقع شده است.

هتل های متوسط: هتل مروارید با داشتن موقعیت مکانی عالی در فاصله کمی با میدان تایمز، پارک مرکزی و مرکز راکفلر قرار دارد.

این مکان اتاق هایی با کیفیت، خدمات عالی و بسیار مناسبی را به بازدید کنندگان ارائه می دهد. از دیگر هتل های قابل توجه متوسط در مکان های خوب می توان به هتل ۴۱۴ اشاره داشت که درست در غرب میدان تایمز، خیابان هیلتون گاردن نیویورک، خیابان ۳۵ غربی و در نزدیکی ساختمان امپایر استیت واقع شده است.

هتل 414 شهر نیویورک
هتل ۴۱۴

هتل های اقتصادی و ارزان: البته منظور از ارزان این نیست که هر کسی بتواند در آنجا اقامت داشته باشد. همانطور که می دانید شهر نیویورک در بین ۱۰ شهر گران دنیا قرار دارد و مسلما هتل های آن نیز هزینه زیادی را برای اقامت هر شب دریافت می کنند.

اما می توان در این شهر هتل هایی را پیدا کرد که کیفیت مناسبی ارائه دهند و نرخ معقولی داشته باشند. یکی از گزینه های مشهور Econo Lodge است که قیمت آن مناسب است و در شمال میدان تایمز واقع شده است.

هتل econo lodge
هتل econo lodge نیویورک

علاوه بر آن، هتل Seton کمی از جاهای دیدنی شگفت انگیز نیویورک فاصله دارد، اما با کمی پیاده روی می توانید از پارک برایانت، ترمینال مرکزی بازدید کنید. هتل Pod 39 در نزدیکی Seton قرار گرفته و دارای اتاق های جالب و کم حجم با مناطق مشترک اجتماعی است.

سوالات متداول جاذبه های نیویورک

شهر نیویورک در کجای آمریکا قرار گرفته است؟

شهر نیویورک در شمال شرقی آمریکا قرار گرفته و بزرگ ترین شهر ایالت نیویورک به شمار می‌رود.

بهترین منطقه های شهر نیویورک کدامند؟

۱. مرکز شهر

۲. منطقه شمال غرب (منهتن)

۳. منطقه شمال شرق (تپه هیل)

۴. منطقه تریبکا و سوهو

۵. روستای گرینویچ

کدام مکان های دیدنی در نیویورک رایگان هستند؟

۱. پارک باتری

۲. موزه هنرهای Bronx

۳. پل بروکلین

۴. پارک مرکزی

۵. ساختمان کرایسلر

۶. پارک ایالتی ریور رود

بهترین ماه برای بازدید از نیویورک چیست؟

بهترین زمان سفر به نیویورک ماه های آپریل تا ژوئن و نوامبر تا دسامبر است. بازدیدکنندگان می‌توانند در ماه های آپریل و ژوئن از هوای بهاری و تابستانی نیویورک لذت ببرند و نوامبر و دسامبر نیز برای آنها حس و حال کریسمس را زنده می‌کند.

حرف نهایی

امیدوارم که از خواندن این مطلب لذت برده باشید و تونسته باشم اطلاعات مفیدی را در اختیار شما بگذارم. خوش حال می‌شوم که نظر شما را درباره جاذبه های گردشگری نیویورک بدانم. فراموش نکنید که نظر یا پیشنهادات خود را در انتهای صفحه اعلام نمائید.

در صورتی که علاقه مند بودید می توانید مقاله دیگر تیپس سنتر درباره بهترین جاذبه های گردشگری واشنگتن دی سی را نیز مطالعه کنید.

مطلب جالبی بود؟ با رای خود ما را مطلع کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]

به عنوان یک نویسنده همیشه تلاشم این بوده که با ایجاد محتوا بتونم ارزش بالایی به کاربران عزیز ارائه کنم. هدفم در تیپس سنتر هم همین بوده و اطلاعاتم رو بیشتر می‌کنم تا تجربه مناسبی برای خوانندگان ایجاد کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *