Site icon تیپس سنتر

بهترین فیلم های ۲۰۲۱ که باید ببینید | مورد انتظار ترین فیلم های ۲۰۲۱

بهترین فیلم های 2021 که باید ببینید

آخرین بروز رسانی خرداد ۱۲ام, ۱۴۰۰

در این مقاله شما را با بهترین فیلم های سال ۲۰۲۱ آشنا خواهم کرد.

بعد از اینکه اکثر عناوین مطرح هالیوود جابجایی های یک ساله داشتند، در سال ۲۰۲۱ می‌توانیم نام های بسیار معروفی را ببینیم.

به عنوان مثال، شاید این یکی از معدود سال هایی باشد که چند فیلم جدید از استودیو مارول می‌بینیم.

همچنین انیمیشن های فوق العاده و موضوعات اکشن بسیار جذابی انتظار شما را خواهند کشید.

با بهترین فیلم های ۲۰۲۱ آشنا شوید.

بهترین فیلم های اکشن ۲۰۲۱

تیرانداز – The marksman

من سالهاست که بیشتر فیلم های هالیوود رو می‌بینم. تا جایی که یادم میاد، تا حالا پیش نیومده که “لیام نیسن” با یکی از اون فیلم های جذابش مهمون سینماها نباشه. این یکی از بهترین فیلم های اکشن ۲۰۲۱ محسوب می‌شود.

موضوع این فیلم مربوط به مرز بین آمریکا و مکزیک بوده و درباره قاچاق هایی است که در این مرز بزرگ صورت می‌گیرد.

جیم که مامور مرزی دولت آمریکاست، در گشت و گذار خود به یک مادر و پسر برخورد می‌کند که توسط افراد مکزیکی تحت تعقیب هستند. همین اتفاق کافیه تا کشت و کشتارهای لیام نیسن شروع بشه.

این یکی از بهترین فیلم های اکران شده ۲۰۲۱ به شمار می‌رود.

خشم مرد – wrath of man

“جیسون استاتام” یکی از محبوب ترین بازیگران اکشن جهان به شمار می‌رود. خشم مرد یکی از فیلم های ۲۰۲۱ است که به معنای واقعی عصبانی شدن این بازیگر را به ما نشان می‌دهد.

مثل همیشه فیلم هایی که استاتام بازی می‌کند سبک اکشن داشته و توانایی های این بازیگر سال به سال بیشتر می‌شود. این داستان مردی است که از آسیب دیدن خانواده اش عصبانی شده و باعث و بانی این اتفاق را تنبیه می‌کند.

 

سرزمین هیچکس – no man’s land

سرزمین هیچکس به عنوان یکی از بهترین فیلم های اکشن ۲۰۲۱ شناخته می‌شود. این یک داستان وسترنی است که علاقه مندان بسیار زیادی در سراسر جهان دارد.

علاوه بر اینکه درگیری های زیادی دارد، به عنوان یک فیلم مذهبی نیز شناخته می‌شود. داستان سرزمین هیچکس مربوط به انتقام خانوادگی بوده که به دلیل کشته شدن اتفاقی یک نوجوان بازمی‌گردد.

مرگ در درگیری با اسلحه

برخلاف اسم هیجان انگیزی که دارد، این یک فیلم اکشن دراماتیک به شمار می‌رود. البته که شرایط پارتی می‌تواند همه معاملات را برهم بزند.

فیلمی که داستان معمولی داشته، در یک فعل و انفعالات به کلی تغییر یافته و موضوعی به عنوان مرگ و زندگی شناخته می‌شود.

بازیگران معروفی همچون “الکساندرا داداریو” و “تراویس فیمل” در این فیلم اکشن حضور یافته اند که جذابیت های این اثر را دوچندان می‌کند.

هیچکس – Nobody

همانطور که از نام این فیلم می‌توان حدس زد، داستان درباره مردی است که برای کمک به زنی که توسط چند نفر مورد آزار قرار گرفته اقدام می‌کند. با اقدام کردن برای شرکت کردن در این عملیات، تغییرات زیادی در زندگی او ایجاد شده و مجبور می‌شود با پیامدهای این موضوع مواجه شود.

از آن به بعد، قهرمان داستان ما (آقای هیچکس) با افرادی که مردم عادی را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهند دست به مقابله می‌زند. البته این اتفاقات باعث می‌شود که خانواده او نیز مورد خطر قرار بگیرند.

بزرگترین شانسی که او می‌آورد این است که خلافکاران شهر آقای نوبادی را دست کم می‌گیرند و تقاص این اشتباه را پرداخت خواهند کرد. می‌توان گفت Nobody بهترین فیلم اکشن ۲۰۲۱ به شمار می‌رود.

جنگ آینده – The Tomorrow War

این داستان درباره مردی است که به جنگ دعوت می‌شود و سرنوشت بشریت به توانایی های او بستگی دارد. البته برای این کار باید با گذشته خود مقابله کند تا قابلیت های خود را به چالش بکشد. جنگ آینده یکی از بهترین فیلم های ۲۰۲۱ است که توسط کمپانی مشهور “برادران وارنر” ساخته شده است.

یک داستان پر از هیجان و مورد علاقه افرادی که طرفدار فیلم های اکشن هستند. علاوه بر آن، ستاره محبوب سینمای هالیوود “کریس پرت” نیز در فیلم جنگ آینده نقش آفرینی کرده است. بدون شک یکی از مورد انتظارترین فیلم های ۲۰۲۱ است که باید ببینید.

 

جیمز باند – no time to die

اگر اهل سینما باشید، حتما می‌دانید که قدمت انتشار فیلم های جیمز باند به بیش از ۵۰ سال می‌رسد. به نظر می‌رسد مامور ۰۰۷ کارآگاهی است که هیچگاه ماموریت هایش به پایان نمی‌رسد.

مثل همیشه داستان های کارآگاه مرموز انگلستان جذاب است و هیچ کدام از فیلم های این شخصیت بدون وجود یک استون مارتین کامل نمی‌شود! جدیدترین قسمت از فیلم جیمز باند یکی از مورد انتظارترین فیلم های ۲۰۲۱ است.

از ماشین های قدیمی گرفته تا پهپاد، این کارآگاه مرموز از هیچ تلاشی برای شکست دادن دشمنانش دریغ نمی‌کند. به همین دلیل نام این قسمت زمانی برای مردن نیست انتخاب شده است.

ماموریت غیر ممکن ۷ – The Mission Impossible 7

شاهکار دیگری از تام کروز در سال ۲۰۲۱ به روی پرده های سینما می‌رود. به نظر می‌رسد جاه طلبی های این ستاره هالیوود هیچگاه تمامی نداشته باشد و با اینکه پا به سن گذاشته هنوز هم در فیلم های اکشن نقش آفرینی می‌کند.

مثل همیشه ماجراجویی ها و چالش های “ایتان” ادامه دارد و در این قسمت نیز برخی از خاطرات قدیمی برای او زنده می‌شود و گاهی اوقات نیز باید با آنها روبرو شود.

این هفتمین قسمت از فیلم ماموریت غیر ممکن است و بدون شک یکی از بهترین فیلم های اکشن سال ۲۰۲۱ به شمار می‌رود. علاوه بر آن ستاره معروف فیلم اونجرز “جرمی رنر” نیز در این فیلم نیز نقش آفرینی کرده است.

کینگزمن ۳ – the king’s man

کینگزمن یکی از بهترین فیلم های کمپانی لاینزگیت به شمار می‌رود که سبک اکشن دارد. موضوعات کینگزمن در قسمت سوم دیگر مربوط خیابان های لندن نبوده و به زیردریایی ها نیز رسیده است.

در این قسمت ادعا می‌شود که کشتی تایتانیک با صخره برخورد نکرده، بلکه توسط گروهی به آن شلیک شده است.

کینگزمن پتانسیل این را دارد که یکی از بهترین فیلم های ۲۰۲۱ شناخته شود. داستان جذاب و جلوه های ویژه آن باعث شده تا بین فیلم های برتر سال قرار بگیرد.

فیلم mortal kombat 2021

کمتر کسی است که با مورتال کمبت آشنا نباشد. در سال ۲۰۲۱ خوشبخت هستیم که می‌توانیم چنین داستان فوق العاده را ببینیم.

افرادی که عاشق این بازی هستند لحظه شماری می‌کنند تا این فیلم اکشن جذاب را با کیفیت بالا مشاهده کنند. البته برای همه سنین مناسب نبوده و خشونت آن مانند بازی بالا است. مورتال کمبت یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۲۱ هست که حتما باید ببینید.

 

مرد آزاد – فیلم های اکشن سال ۲۰۲۱

موضوع فیلم مرد آزاد فوق العاده است. وقتی که آن را ببینید احساس می‌کنید که در حال اجرای یک بازی هستید. موضوعی کاملا جذاب که باعث می‌شود هر بیننده ای به صندلی اش میخکوب شود.

“رایان رینولدز معروف – بازیگر ددپول” در این فیلم به عنوان نقش اول هنرنمایی می‌کند. این داستان مردی را می‌گوید که هر روز مجبور است با جرم و جنایت های شهر کنار بیاید.

پس از اینکه از یک عینک شگفت انگیز استفاده می‌کند کل موضوع تغییر کرده و برای مقابله با مجرمان شهر دست به عمل می‌زند. بدون شک یکی از بهترین فیلم های اکشن ۲۰۲۱ به شمار می‌رود که باید ببینید.

سریع و خشن ۹

ماجراهای دامینیک تورتو و خانواده اش به نظر می‌رسد که تمامی نداشته باشد. این بار موضوع به عمق ریشه ای رسیده و دو برادر در روبروی هم ایستاده اند.

البته نهمین قسمت از فیلم سریع و خشن یک موضوع متفاوت نسبت به قبل دارد. اینکه دام حالا به عنوان پدر، اول باید از خانواده اصلی خود محافظت کند. “جان سینا” کشتی کج کار معروف به عنوان شخصیت منفی اصلی فیلم و برادر دام در F9 نقش آفرینی می‌کند.

علاوه بر تمام موارد جدیدی که در این قسمت دیده می‌شود، یک موضوع دیگر نیز جذابیت خاصی دارد. شخصیت هان نیز که فکر می‌کردیم در قسمت سوم کشته شده، بازهم به این فیلم پرفروش مجموعه ای بازگشته است.

 

ساماریتان

این فیلم مربوط به رمبو است و “سیلوستر استالونه” معروف نقش اول این فیلم را برعهده دارد. بعد از تمام کارهای قهرمانانه به نظر می‌رسد که این دیگر آخرین فیلم از مجموعه مربوط به رمبو باشد.

یک پسر بچه متوجه می‌شود که جنگجوی سخت کوش به نظر می‌رسد بعد از جنگ ۲۰ ساله هنوز زنده است.

تاپ گان

تام کروز که از زمان بازیگری خود علاقه خاصی به افسر ارتش بودن دارد، در سال ۲۰۲۱ نیز برای چندمین بار در این نقش ظاهر شده است.

این یک فیلم اکشن فوق العاده درباره بهترین خلبان های ارتش آمریکا است. با تریلری که از تاپ گان منتشر شده، نمی‌توان چیز خاصی درباره آن گفت، اما به نظر می‌رسد یکی از جالب ترین داستان های جنگی باشد.

علاوه بر تام کروز، بازیگران معروف دیگری مانند “جنیفر کونلی” ، “مایلز تلر” ، “اد هریس” نیز در این فیلم حضور دارند.

جنگل کروز

یک فیلم ماجراجویی فوق العاده دیگر که توسط کمپانی دیزنی منتشر می‌شود. دیزنی همیشه به داستان های فوق العاده هر ساله اش معروف است. ۲۰۱۹ (شیر شاه) (۲۰۲۰ که کرونا نزاشت) و در سال ۲۰۲۱ جنگل کروز به روی پرده های سینما خواهد رفت.

دو بازیگر محبوب و پرطرفدار هالیوود در کنار هم حضور دارند تا داستان فوق العاده این فیلم از قبل جذاب تر شود. “امیلی بلانت” و “دوین جانسون – راک” نقش های اصلی این پروژه جذاب هالیوودی هستند.

جوخه خودکشی ۲

به نظرم دومین فیلم از جوخه خودکشی می‌تونه حتی فوق العاده تر از قبل باشه. این یکی از بهترین فیلم های دنیای سینمایی دی سی به شمار می‌رود.

قهرمان هایی که سابقه دار هستند، بازهم با ماجراجویی های جالبشان می‌توانند در سال ۲۰۲۱ نیز ما را سرگرم کنند.

در لیست بازیگران این فیلم اکشن، نام برخی از چهره های جذاب خط خورده و به جای آنها هنرمندان پر افتخار دیگری مانند “سیلوستر استونله” و “ادریس آلبا” به چشم می‌آید.

 

بادیگارد زن هیتمن

احتمالا فیلم بادیگارد هیتمن را دیده اید. فیلمی که دو بازیگر معروف (ساموئل جکسون – رایان راینولدز) نقش دو مامور حرفه ای را بازی می‌کنند.

همسر ساموئل جکسون در قسمت اول زندانی بوده و احتمالا در این قسمت نقش بیشتری را ایفا می‌کند. همانطور که نام او در این قسمت اضافه شده است.

در کنار این دو بازیگر معروف، نام های بزرگی همچون “مورگان فریمن” و “سلما هایک” نیز دیده می‌شود. می‌تواند یکی از جذاب ترین اکشن/کمدی های ۲۰۲۱ باشد.

فیلم jackass 4

جانی ناکسویل به عنوان کسی که تهیه کننده مستند Jackass است شناخته می‌شود. به عنوان یک دوربین مخفی کمدی معروف است و یک مجموعه است.

عموما داستان این فیلم اکشن/کمدی در هر قسمت تغییر می‌کند. اما یک چیز همیشه پابرجاست. شوخی های خطرناک و غیر قابل بخشش!

مدت طولانی بود که این فیلم مستند شکل دیگر به این شکل منتشر نمیشد. درواقع بعد از ۱۰ سال این دوربین مخفی منتشر می‌شود تا شاید پایانی بر کل این مجموعه باشد.

فیلم G.I. Joe – Snake Eyes

این فیلم به عنوان اسپین آف فیلم های G.I. Joe شناخته می‌شود و موضوع آن مربوط به شخصیت Snake Eyes است. در این فیلم که توسط یکی از بهترین کمپانی های فیلم سازی جهان (پارامنت) ساخته شده، داستان زندگی این شخصیت مرموز توضیح داده می‌شود.

یکی از بهترین فیلم های ۲۰۲۱ است که ارزش دیدن را داشته و برای علاقه مندانی مناسب است که فیلم های G.I. Joe را دیده باشند. در غیر این صورت ممکن است درک داستان برای شما سخت باشد.

شرلوک هلمز ۳

کارآگاه باهوش و جذاب بازهم مهمان خانه های ما می‌شود. شرلوک هلمز یکی از آن فیلم های کارآگاهی است که سخت پیش می‌آید از دیدن آن خسته شوید.

احتمالا قسمت سوم شرلوک هلمز در روزهای پایانی سال ۲۰۲۱ اکران شود و به نوعی مهمان ناخوانده کریسمس باشد. مجددا “رابرت داونی” معروف به عنوان نقش اول این فیلم جذاب انتخاب شده است.

شرلوک هلمز ۳ پتانسیل این را دارد تا به عنوان یکی از بهترین فیلم های اکشن سال ۲۰۲۱ شناخته شود.

فیلم های جدید مارول در سال ۲۰۲۱

بیوه سیاه – فیلم های جدید مارول در سال ۲۰۲۱

فیلم بلک ویدو یا بیوه سیاه به عنوان شروع فاز چهارم مارول شناخته می‌شود. شاید کمتری کسی فکر می‌کرد که بعد از مردن ناتاشا رومانوف در انتقام جویان پایان بازی بازهم به پرده سینماها بازگردد.

احتمال دارد که این فیلم به گذشته بیوه سیاه مرتبط باشد و داستان های خانوادگی او را برملا می‌کند. تریلرهای منتشر شده از این فیلم جدید مارول نشان می‌دهد که ناتاشا پیش خانواده خود برگشته است.

Taskmaster به عنوان شخصیت خبیث این فیلم شناخته می‌شود. او شخصیتی است که می‌تواند الگوی مبارزه کردن حریفش را شناسایی کند. این اتفاق را قبلا هم در دنیای سینمایی مارول دیده ایم. زمانی که آیرون من، توانست الگوی مبارزه کاپیتان آمریکا را شناسایی کرده و او را شکست دهد.

 

ونوم ۲ – فیلم های ۲۰۲۱ مارول

برای بار دوم ماجراجویی های جذاب ادی بروک و ونوم را خواهیم دید. اینبار باید ببینیم که کدام یک می‌توانند قدرت را در اختیار خود بگیرند. ادی یا ونوم؟

از وقتی که “تام هاردی” با کمپانی مارول شروع به همکاری کرد، میشد به راحتی پیش بینی کرد که بهترین گزینه برای نقش اول ونوم ۲ محسوب شود.

نسبت به قسمت اول تغییرات جزئی در بین بازیگران اتفاق افتاده است. “وودی هارلسون” نیز به قسمت دوم ونوم اضافه شده که می‌تواند به جذابیت های این فیلم بیفزاید.

شانگ چی

سالی که بدون فیلم های مارول به پایان برسد، می‌تواند یکی از بدترین سال های دهه به شمار برود. منظورم سال ۲۰۲۰ است که از انتشار چند فیلم مارول جلوگیری کرد.

نوبتی هم که باشه، نوبت اینه که مارول بدرخشه. شاید و فقط شاید تو سال ۲۰۲۱ این شانس رو داشته باشیم که چند فیلم از استودیو مارول ببینیم.

می‌توان گفت که شانگ چی می‌تواند یکی از متفاوت ترین فیلم های استودیو مارول به شمار رود.

 

جاودانه ها – Eternals

فیلم جاودانه ها به عنوان یکی از فیلم های ۲۰۲۱ مارول شناخته می‌شود که باید ببینید. تهیه کننده جاودانه ها مارول است و قهرمان ها و ضدقهرمان های بسیاری در آن معرفی خواهند شد.

Eternals یک نژاد انسان نما است که در کتاب های کامیک مارول درباره آنها صحبت شده است. این دسته به عنوان انسان های تکامل یافته توصیف می‌شوند، که سازنده احساسات هستند.

جاودانه ها توسط جک کربی خلق شد و اولین حضور او به عنوان جاودانه در جولای ۱۹۷۶ رخ داد.

مرد عنکبوتی (راهی به خانه نیست)

بدون شک مرد عنکبوتی جدید یکی از بهترین فیلم های ۲۰۲۱ است که باید ببینید. مارول تا به حال هیچ داستانی از این قسمت را منتشر نکرده است.

از آنجایی که لیست بازیگران این فیلم منتشر شده، می‌توان حدس زد که داستان عجیب و غریب و احتمالا فلش بک هایی به موضوعات گذشته داشته باشیم.

موضوعی که باید بدانید، این است که تمامی بازیگران مرد عنکبوتی تاریخ در این قسمت حضور دارند و موضوع جالب تر این است که “بندیکت کامبربچ – بازیگر دکتر استرنج” نیز با این قسمت از مرد عنکبوتی قرارداد بسته است.

مورد انتظارترین فیلم های ترسناک ۲۰۲۱ که باید ببینید

فیلم the reckoning

این یکی از فیلم های سبک قدیمی است که با شیوع ویروسی تعداد زیادی از مردم دنیا از بین می‌روند. چقدر آشنا!

جدا از تمام اتفاقاتی که فکر می‌کنید در The reckoning میفتد، این یک فیلم ترسناک و برای بعضی افراد چندش آور است.

جالبه بدونید که کارگردانان گیم آف ترونز که یکی از بهترین سریال های خارجی جهان است در ساخت این فیلم نقش داشته اند.

روز هفتم – The Seventh Day

این داستان درباره یک جن گیر تازه کار است که اولین روز کاری خود را با کشیش کلیسا آغاز می‌کند. همانطور که آنها در جهنم روی زمین غرق می‌شوند، مرزهای خوبی و بدی آنها تغییر می‌کند و شیاطین آنها سر به بیرون می‌کشند.

فیلم روز هفتم یکی از بهترین فیلم های ترسناک ۲۰۲۱ به شمار می‌رود. علاقه مندان به فیلم های هیجان انگیز و ترسناک از دیدن فیلم The Seventh Day لذت خواهند برد؛ پس دیدن این فیلم رو از دست ندید.

نامقدس – The Unholy

موضوع فیلم نامقدس زندگی یک دختر ناشنوا را بازگو می‌کند که با مریم مقدس دیدار می‌کند و ناگهان توانایی شنیدن، صحبت کردن و از همه مهم تر شفا دادن مریض ها را بدست می‌آورد. این دختر کاری می‌کند که یک فلج از روی ویلچر بلند شود و مانند انسان های معمولی راه برود.

از این رو مردم به دیدن این دختر علاقه مند می‌شوند و در این بین اتفاقات وحشتناکی نیز رخ می‌دهد. اتفاقات به قدری عجیب و غریب می‌شوند که مشخص نیست این دختر باعث‌و‌بانی آنهاست یا نیروی ماورالطبیعه که به او کمک می‌کند!

همچنین ستاره سریال واکینگ دد در این فیلم نقش آفرینی کرده که به جذابیت های آن می‌افزاید.

هر نفسی که تو میکشی – Every Breath You Take

موضوع این فیلم مربوط به روانپزشکی است که مراجعه کننده دفتر او اقدام به خودکشی می‌کند. بعد از اینکه مشتری روانپزشک جان خود را از دست می‌دهد، اتفاقات این حادثه گریبان‌گیر دکتر قصه می‌شود.

برادر دختری که خودکشی کرده وارد زندگی دکتر می‌شود و قصد او این است که انتقام خواهرش را بگیرد. او همسر و دختر روانپزشک را مورد حمله قرار می‌دهد. او می‌خواهد کاری کند تا هر نفسی که دکتر می‌کشد یک زندگی سخت و بدون تحمل برایش به همراه داشته باشد.

ستارگان معروفی همچون “کیسی افلک” و “سم کلافلین” در فیلم Every Breath You Take نقش آفرینی کرده اند.

فیلم A quiet place 2

در صورتی که علاقه مند به فیلم های ترسناک باشید، اولین قسمت از فیلم A quiet Place را دیده اید. نمایشی که هیچ گونه صدایی از کسی نباید بلند شود، حتی بیننده ها!

این یکی از ترسناک ترین فیلم های سال ۲۰۲۱ به شمار می‌رود. در شرایطی که فکر می‌کنید همه چیز عادیست، ناگهان کل شهر به هم می‌ریزد و هیولاهایی زندگی انسان ها را تقریبا نابود می‌کنند.

مانند قسمت اول، در دومین قسمت فیلم جای تاریک نیز نباید صدایی از کسی شنیده شود؛ در غیر این صورت خودتان مشاهده خواهید کرد چه اتفاقی میفتد.

اسپیرال – فیلمی از مجموعه اره

سال ۲۰۲۱ برای علاقه مندان فیلم اره سال بسیار خوبی است. اسپیرال قسمت جدیدی از کتاب ساو است که دو بازیگر محبوب هالیوود “ساموئل جکسون” و “کریس راک” در آن نقش آفرینی می‌کنند.

اسپیرال یک فیلم ترسناک دیگر از فرانچایز اره بوده و برای علاقه مندان به فیلم های وحشتناک و هیجانی فوق العاده است. مجددا کشت و کشتارهای چندش آور و دستگیر شدن افراد را شاهد خواهیم بود.

کانجورینگ ۳

بدون شک کانجورینگ یکی از ترسناک ترین فیلم های سال ۲۰۲۱ به شمار می‌رود. نامی که در سال های اخیر وقتی اسمش بر سر زبان ها می‌آید، بحث ها بالا می‌گیرد.

اگه دوست دارید که یک موضوع ترسناک ببینید، هیچ نامی نمی‌تونه بیش از کانجورینگ مناسب باشه. فیلمی که ممکنه تنهایی دیدنش چند روز روی ذهنتون تاثیر بگذارد.

حتی عنوان این قسمت از داستان کانجورینگ ترسناک است. “شیطان من را مجبور به این کار کرد!”

 

کشتار هالووین – فیلم های ترسناک ۲۰۲۱

فیلم هالووین مدتی است که در زمان برگذاری این جشن پرطرفدار، محبوب ترین نمایش سینماهای آمریکا و سایر کشورهای جهان به شمار می‌رود.

تماشای این فیلم ترسناک برای همه افراد مناسب نبوده و خشونت بسیار بالایی دارد. کمپانی یونیورسال وظیفه ساخت فیلم کشتار هالووین را بر عهده گرفته و پیش بینی می‌شود در ماه اکتبر ۲۰۲۱ در سینماهای جهان اکران شود.

بهترین انیمیشن های سال ۲۰۲۱

انیمیشن raya and the last dragon

Raya یکی از انیمیشن های محبوب و فوق العاده دیزنی به شمار می‌رود. داستان این انیمیشن تقریبا شبیه به موانا است و کارگردانان این انیمیشن و فروزن سازنده آن هستند.

موضوع این کارتون مربوط به الماس اژدها است که دختر بچه ای تمام زندگی اش آموزش می‌بیند تا بتواند از آن محافظت کند. Raya به عنوان یکی از بهترین انیمیشن های سال ۲۰۲۱ به شمار می‌رود. احتمالا می‌دانید که دیزنی یکی از بهترین کمپانی های انیمیشن سازی جهان به شمار می‌رود. همین موضوع این انیمه را فوق العاده جذاب می‌کند.

لوکا

انیمیشن هایی که توسط دیزنی ساخته می‌شوند، هرکدام از آنها جذابیت فوق العاده ای دارند. این کارتن ها به قدری جذاب هستند که با دیدن چندباره آنها خسته نخواهید شد.

حال فکر کنید این کمپانی انیمیشن ساز معروف، با یک استودیو فوق العاده دیگر به نام پیکسار برای ساخت یک انیمیشن همکاری کند.

نتیجه همکاری این دو کمپانی یک شاهکار به نام لوکا خواهد بود. نام هایی مانند “داستان اسباب بازی ها، کارخانه هیولاها، موش سرآشپز و ماشین ها” تنها بخشی از همکاری دیزنی و پیکسار هستند.

مینیون ها

این یکی از بهترین انیمیشن هایی است که توسط استودیو ایلومینیشن ساخته شده است. با اینکه هزینه اندکی داشته برای کودکان و حتی بزرگسالان بسیار جذاب است.

این موجودات کوچک و جذاب با شخصیت گرو آشنا شده اند و به احتمال زیاد اولین ماموریت های این گروه خبیث را می‌بینیم.

قسمت اول این انیمیشن فوق العاده جذاب بود و این احتمال وجود دارد که مینیون ها به عنوان یکی از محبوب ترین انیمیشن های ۲۰۲۱ شناخته شوند.

 

هتل ترانسیلوانیا ۴ – انیمیشن های ۲۰۲۱

خانواده آقای دراکولا و داستان های جذابشان باز هم ادامه دارد. هیولاهایی که در هتل ترانسیلوانیا و به عنوان مکانی برای در امان ماندن از انسان ها زندگی می‌کنند.

به نظر می‌رسد ماجراجویی های این هیولاهای جذاب هیچگاه تمامی ندارد. گویندگان جذاب این انیمیشن فرانچایز، “سلنا گومز” ، “آدام سندلر” و “اندی سامبرگ” هستند که همه آنها تقریبا برای علاقه مندان به سینما شناخته شده هستند.

من بی صبرانه منتظرم تا یکی از محبوب ترین انیمیشن هام منتشر بشه. باید ببینیم اینبار که آقای دراکولا عاشق شده، انتظار چه داستان جذابی را خواهیم کشید.

انیمیشن بچه رئیس ۲

اولین قسمت از انیمیشن بچه رئیس به قدری توانست موفق و جذاب ظاهر شود که نمی‌توانستیم منتشر شدن دومین قسمت آن را نادیده بگیریم.

مجددا داستان های بچه رئیس و برادرخوانده او ادامه می‌یابد. اما اینبار بزرگسالان نیز در این موضوع دخیل هستند.

این بار موضوع به شغل خانوادگی مربوط شده و نینجاهای جدیدی در انیمیشن بچه رئیس ۲ دیده می‌شود.

خانواده آداماس – قسمت دوم

داستان خانواده آداماس یک موضوع تقریبا ترسناک است. شباهت هایی در این انیمیشن و هتل ترانسیلوانیا دیده می‌شود که دلیل آن چهره شخصیت ها و نوع لباس پوشیدن آنهاست.

همچنین می‌توان گفت که سبک آن تقریبا شبیه به هری پاتر است. خانواده آداماس یکی از محدود انیمیشن هایی است که توسط استودیو مترو گلدن مایر ساخته و اکران شده است.

جالبه بدونید که یک فیلم نیز با همین عنوان منتشر شده است.

انکانتو – بهترین کارتون های ۲۰۲۱

سالی که یکی از اینیمیشن های فوق العاده دیزنی در آن اکران نشود، به هیچ عنوان سال خوبی به شمار نمی‌رود. سال ۲۰۲۱ از این قائله جدا نبوده و انکانتو یکی از انیمیشن های فوق العاده کمپانی دیزنی به شمار می‌رود.

این ماجراجویی داستان زندگی یک دختر کوچک را بیان می‌کند که تنها دوست او حیوان خانگی اش است. این انیمیشن توسط “کارگردان های رالف خرابکار ۲ و فروزن ۲” تهیه شده و به روی پرده سینما می‌رود.

سینگ ۲

سینگ یکی از بهترین انیمیشن هایی است که در سال ۲۰۲۱ اکران می‌شود. موضوع این برنامه به جانوران خواننده ای مربوط می‌شود که در قسمت قبلی و در سال ۲۰۱۶ با آنها آشنا شدیم.

انیمیشن سینگ ۲ توسط استودیو ایلومینیشن و به وسیله کارگردانان انیمیشن محبوب من نفرت انگیز ساخته شده است. این برنامه تلویزیونی برای کودکان بسیار مناسب بوده و آنها را سرگرم می‌کند.

فیلم های علمی تخیلی ۲۰۲۱ که ارزش دیدن را دارند

قدم زدن هرج و مرج – chaos walking

از اسم این فیلم کاملا مشخص است که چقدر می‌تواند اتفاقات هیجان انگیز و عجیب و غریبی داشته باشد. به معنای واقعی هرج و مرج به یک سرزمین ناشناخته راه یافته است.

در یک سیاره ای که افراد حاله ای از نور دور آنها قرار می‌گیرد، یک دختر معمولی دیده می‌شود. کارگردانان هویت بورن و edge of tomorrow در ساخت این فیلم نقش داشته اند.

این یک فیلم علمی تخیلی و در عین حال یک داستان تاریخی است. بازیگران معروفی همچون “تام هالند” ، “مدس میکلسون” و “نیک جوناس” در این فیلم حضور یافته اند.

گادزیلا بر علیه کینگ کونگ – فیلم های علمی تخیلی ۲۰۲۱

نبرد اصلی ۲۰۲۱ آغاز شده است. دو غول محبوب و فوق العاده ای که از چند سال گذشته منتظر روبرو شدن آنها بودیم. گادزیلا بالاخره مقابل کینگ گونگ قرار گرفته است.

سوال اصلی اینجاست که پیروز اصلی این مبارزه کدام یک خواهند بود؟ مشخص نیست چرا این دو هیولا معروف در مقابل هم قرار گرفته اند؛ اما کاملا مشخص است که این یکی از محبوب ترین فیلم های تخیلی سال ۲۰۲۱ شناخته خواهد شد.

 

منطقه ۴۱۴

منطقه ۴۱۴ به عنوان یک فیلم تخیلی محسوب می‌شود. در آینده ای اتفاق می‌افتد که انسان های ربات نما در همه جای زمین دیده می‌شوند.

زمانی که دختر سازنده این ربات ها دزدیده می‌شود، او یک محقق خصوصی استخدام می‌کند تا دخترش را پیدا کرده و به خانه بیاورد.

اصلی ترین بازیگران Zone 414 “تراویس فیمل” و “گال پیرس” هستند.

اینفینیت

فکر می‌کنم اینفینیت از آن فیلم هایی باشد که هر کسی از دیدن آن لذت می‌برد. یک داستان رمانتیک و عاشقانه که با چاشنی تخیل به هم ریخته و موضوع به طور کامل تغییر می‌کند.

این یک فیلم تخیلی است که با چاشنی طنز کامل شده و البته باید بدانید که هزینه زیادی نیز برای ساخت اینفینیت صرف شده است. علاوه بر اینکه بازیگران معروفی دارد، جلوه های ویژه و درگیری های آن نیز بالاست.

فیلم سینمایی dune

Dune یکی از بهترین فیلم های سال ۲۰۲۱ به شمار می‌رود. تنها بازیگران معروفی که در آن حضور داشته اند، نوید یک شاهکار سینمایی را می‌دهند.

بازیگرانی همچون “زندایا” – “جیسون موموا” – “اسکار ایساک” – “دیو باتیستا” – “جاش برولین” و … در فیلم dune نقش آفرینی کرده اند.

این یک فیلم علمی تخیلی و ماجراجویی است که حتما باید آن را ببینید. علاوه بر اینکه یک داستان تخیلی است، به عنوان یک موضوع رمانتیک نیز شناخته می‌شود.

ماتریکس ۴

ماتریکس یکی از آن فیلم هایی است که از چندین ژانر ترکیبی مانند علمی تخیلی و اکشن تشکیل شده است. با توجه به فروش هایی که این فیلم موفق به ثبت آنها شده، احتمال می‌رود که شاهد اکران یکی از پرفروش ترین فیلم های سال ۲۰۲۱ باشیم.

بیش از ۱۷ سال است که از اکران آخرین قسمت از فیلم ماتریکس می‌گذرد. اما دیگر انتظارها به پایان رسیده و ماتریکس ۴ به سینماها بازمی‌گردد.

این بار احتمال می‌رود که فیلمی جذاب تر از ۳ نسخه گذشته ببینیم. به این خاطر است که Kenau reeves در حال حاضر بسیار معروف شده و یکی از اصلی ترین ستاره های فیلم ماتریکس ۴ به شمار می‌رود.

فیلم های جدید درام و عاشقانه در سال ۲۰۲۱

مالکوم و ماری

استودیو نتفلیکس چند سال است که فیلم های بسیاری را در کنار سریال های پرطرفدار خود منتشر می‌کند. مالکوم و ماری یکی فیلم عاشقانه است که توسط این استودیو عالی پخش می‌شود.

دو ستاره محبوب این روزهای هالیوود به نام های “جان دیوید واشنگتن” و “زندایا” دو نقش اصلی این فیلم رمانتیک به شمار می‌روند.

همانطور که نتفلیکس و سازنده ها می‌گویند:

این یک داستان عاشقانه نیست، بلکه این داستان عشق است.

چیزهای کوچک – the little things

می‌توان گفت the little things یکی از بهترین فیلم های سال ۲۰۲۱ خواهد بود. به عقیده من فیلمی که “دنزل واشنگتن” در آن حضور داشته باشد، هیجان فوق العاده ای دارد. البته این فقط عقیده من نیست.

این یک داستان معمایی است که دنزل به عنوان کلانتر در آن نقش آفرینی می‌کند. نام آن به این دلیل انتخاب شده که چیزهای کوچک باعث می‌شود که یک انسان به خاطر کاری که کرده گیر بیفتد.

پیدا کردن تو – Finding You

این یکی از بهترین فیلم های عاشقانه سال ۲۰۲۱ است. یک ویولونیست مشتاق و با استعداد در راه رسیدن به دانشگاه خارج از کشور (ایرلند) با یک ستاره معروف (بِکِت) مقالات می‌کند.

پس از این آشنایی، یک دوستی عاشقانه بین بکت و فینلی ایجاد می‌شود. و ماجراجویی آنها باعث می‌شود تا فینلی آینده موزیسین خود را قبول کند؛ البته فشارهای زندگی نمی‌گذارند آرزوها به این سادگی به واقعیت تبدیل شوند.

finding You یکی از بهترین داستان های عاشقانه را بازگو می‌کند که ماجراجویی های بسیاری در آن رخ می‌دهد. از ملاقات اتفاقی قهرمان های داستان در هواپیما تا ساخته شدن روابط عاشقانه آنها.

فیلم موزیکال سیندرلا

به نظرم سیندرلا نیازی به توضیح ندارد. همه ما با داستان آن آشنا هستیم. این یکی دیگر از داستان های این دختر نظافتچی است که با سبک موزیکال منتشر می‌شود.

می‌توان آن را یکی از محبوب ترین فیلم های ۲۰۲۱ دانست. بازیگران اصلی این اثر هنری “کمیلا کابلو” و “بیلی پرتر” هستند.

میناماتا – minamata

خبر خوش در سال ۲۰۲۱ این است که “جانی دپ” مجددا به سینماها بازخواهد گشت. میناماتا یکی از داستان های واقعی است که جانی دپ بازهم همه را غافلگیر کرده و با گریم عجیبی در آن حضور یافته است.

پس از اینکه مدتی بود این ستاره محبوب را ندیده بودیم، در یک فیلم نسبتا معمولی حضور یافته و نگاه همه را به آن خیره کرده است. میناماتا از آن فیلم هایی است که برای دریافت جایزه انتخاب شده است.

موریتانی – the mauritanian

موریتانی یکی از متفاوت ترین فیلم هایی است که “بندیکت کامبربچ – بازیگر دکتر استرنج” و “شیلین وودلی” در آن حضور یافته اند.

جالبه بدونید که The mauritanian یک داستان واقعی از اتفاقات ۱۱ سپتامبر است. البته خشونت های این فیلم کمی بالا بوده و برخی از شکنجه های زندان های ایالتی آمریکا را خواهید دید.

موضوع این فیلم مربوط به زندانی بوده که نسبت به کارهایی که انجام داده باید شکنجه شود.

فیلم peter rabbit 2

peter rabbit داستان خانواده ای از خرگوش و انسان را تعریف می‌کند که مشکلات آنها به هیچ عنوان پایان نمی‌یابد.

این یک فیلم کمدی خنده دار است که خرگوشی را نشان می‌دهد که مشکلات بزرگ و کوچکی گریبانگیر او می‌شود. این موضوع باعث شده او از خانواده اش جدا شود؛ که تا به حال این اتفاق رخ نداده است.

یادبود – Reminiscence

یادبود را می‌توان یک فیلم تخیلی قلمداد کرد، اما باید بدانید که این یک داستان درام و عاشقانه است. “هیو جکمن” که به عنوان ستاره این فیلم نقش آفرینی می‌کند به دنبال ساخت یک تکنولوژی است تا به گذشته برگردد و عشق از دست رفته خود را پیدا کند.

آخرین دوئل – The Last Duel

آخرین دوئل یکی از فیلم های درام سال ۲۰۲۱ است که داستان جذاب یک پادشاه را تعریف می‌کند. پادشاه چارلز ششم با قبولی دوئل شوالیه ژان دو کاروژ اعلام می‌کند که قصد دارد اختلافش را با او تمام کند.

ستاره های معروف سینمای هالیوود به نام های “مت دیمن، بن افلک و آدام درایور” در فیلم آخرین دوئل نقش آفرینی کرده اند. این فیلم می‌تواند یکی از بهترین درام های تاریخی ۲۰۲۱ محسوب شود.

کروئلا – بهترین فیلم های سال ۲۰۲۱

حتما انیمیشن ۱۰۱ سگ خالدار را دیده اید. کروئلا را به یاد دارید؟ زنی که قصد داشت از پوست سگ ها برای خودش یک پالتو شاهانه بسازد.

این فیلم کروئلا است که بازهم با همان افکار شوم به دنبال ساخت پالتوی رویایی خود است. بدون شک می‌توان گفت که کروئلا یکی از بهترین فیلم های ۲۰۲۱ محسوب می‌شود.

شکارچیان روح ۲

دومین فیلم از شکارچیان روح داستان گذشته را در پیش گرفته و یک فیلم کمدی/فانتزی است. زمانی که یک مادر تنها و دو کودک آن وارد یک شهر کوچک می‌شوند، آنها اتصالی با شکارچیان روح اصلی پیدا می‌کنند.

ghostbusters 2 می‌تواند هم به عنوان یک فیلم فانتزی جذابیت داشته باشد و هم اینکه یک نمایش خنده دار است. “پائول رود” بازیگر معروف شخصیت آنت من نیز در این فیلم نقش آفرینی کرده است.

داستان زندگی گروه معروف the beatles

the beatles می‌تواند یکی از بهترین داستان های زندگی باشد که در سال ۲۰۲۱ می‌بینید. موضوع این فیلم معروف به گروه موسیقی معروف the beales است.

جان لنون به عنوان معروف ترین فرد این گروه شناخته میشد که مدت ۹ سال از ۱۹۶۰ تا ۱۹۶۹ در این گروه فعالیت می‌کرد. این خواننده معروف در سال ۱۹۸۰ و در منطقه منهتن با شلیک گلوله کشته شد.

شخصیت های دیگر همچون “پیت بست”، “پائول مک‌آرتنی”، “استوارت اسکات کلیف” و بسیاری هنرمند دیگر در این گروه فعالیت داشته اند. می‌تواند یک فیلم عالی برای علاقه مندان به موسیقی باشد.

فیلم داستان زندگی گوچی

همانطور که احتمالا می‌دانید، گوچی یکی از برترین خانه های مد کشور ایتالیا به شمار می‌رود. موسس آن، “گوچیو گوچی” است و محصولات این برند معروف کفش، لوازم آرایش، لباس و … است.

به نظر می‌رسد یک داستان فوق العاده در سال ۲۰۲۱ مشاهده کنیم. وقتی به لیست بازیگران گوچی می‌رسیم، جذابیت به اوج خود می‌رسد.

نقش اول این فیلم “آل پاچینو” است و نقش دوم “جیرد لتو” است. همچنین حضور ستاره هایی مانند “لیدی گاگا” نیز در این فیلم تائید شده است.

فیلم هایی که تاریخ اکران آنها از ۲۰۲۱ به ۲۰۲۲ تغییر کرد

آنچارتد – Uncharted

این داستانی است که نسبت به بازی با همین نام که برای پلی استیشن طراحی شده بود، ساخته شده است. جدا از اینکه یک عنوان معروف شناخته می‌شود، بازیگران معروفی نیز در آن نقش آفرینی می‌کنند.

این یک فیلم اکشن فوق العاده است که بازیگران معروفی همچون “تام هالند” و “مارک والبرگ” در آن نقش آفرینی کرده اند.

این فیلم می‌تونه واسه کسایی که علاقه مند این بازی بودن، حکم طلا رو داشته باشه؛ همچنین حضور چهره های معروف آنچارتد رو به یک فیلم محبوب تبدیل می‌کنه.

موربیوس – morbius

موربیوس را می‌توان یکی از فیلم های متفاوت استودیو مارول قلمداد کرد. داستان کودکی را نمایش می‌دهد که سختی های فراوانی را تحمل کرده و پس از اینکه بزرگ شده به عنوان یک قدرت ماورالطبیعه شناخته می‌شود.

او از کودکی به سختی راه می‌رود و همیشه همراه خود عصا دارد. Morbius تقریبا داستانی شبیه به بتمن دارد. قهرمانی که شروع کارش با خفاش ها آغاز می‌شود.

بدون شک یکی از فوق العاده ترین فیلم های مارول به شمار می‌رود. خواننده محبوب “جیرد لتو” به عنوان نقش اول موربیوس ظاهر شده است.

با من ازدواج کن

این یک داستان زندگی برای خوانندگان معروف است. “کت والدز و باستیان” قبل از اینکه مخاطبان جهانی خود را بدست بیاورند قصد ازدواج دارند.

اما کت تنها مدتی پس از سوگند خوردن متوجه می‌شود که باستیان بدقولی کرده و در عوض تصمیم می‌گیرد با یکی از طرفدارانش ازدواج کند. این یک فیلم عاشقانه، موزیکال و کمدی محسوب می‌شود.

خواننده معروف “جنیفر لوپز” در فیلم Marry Me به همراه “اون ویلسون” نقش آفرینی می‌کند.

فیلم death on the Nile

این فیلم یکی از بهترین فیلم های ۲۰۲۱ به شمار میرفت و تغییر تاریخ اکران آن باعث شد تا انتظار بیشتری برای تماشای آن بکشیم. که باید آن را ببینید توسط کمپانی قرن بیستم ایجاد شده است. مرگ بر روی نیل را می‌توان به عنوان داستان تاریخی جذاب یاد کرد که بازیگر معروف “گل گدوت” نقش اول را برعهده دارد.

شاید فکر کنید که این یکی از فیلم های ابرقهرمانانه باشد، اما موضوع آن به نوعی کارآگاهی بوده و کاملا غیر قابل پیش بینی است. همین داستان مرموز و دراماتیک آن باعث شده تا برای هر علاقه مند سینمایی جذاب باشد.

رامبل – Rumble

رامبل به معنی مسابقه است و یکی از جذاب ترین انیمیشن های سال ۲۰۲۲ به شمار می‌رود. می‌توان گفت سبک رامبل با سایر انیمیشن ها متفاوت است و مسابقات غول های متنوع را با جنبه فان نمایش می‌دهد.

توسط کمپانی پارامنت ساخته شده و برای تمامی کودکان مناسب است. داستان آن از این قرار است که در دنیای قهرمان بودن هیولاها یک دختر بچه سعی می‌کند تا یک هیولای دوست داشتنی را به عنوان قهرمان معرفی کند.

منبع اطلاعات: وب سایت IMDB

حرف نهایی

امیدوارم که با خواندن این لیست از سایت تیپس سنتر به خوبی با مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۲۱ آشنا شده باشید. تاریخ های ممکن است با شیوع ویروس کرونا و ویروس انگلیسی تغییر یابد.

این عناوینی که خواندید بهترین نمایش های سال به شمار می‌روند و توصیه می‌کنم حتما آنها را ببینید.

فراموش نکنید که نظر خود را درباره این نوشتار اعلام نمائید.

مطلب جالبی بود؟ با رای خود ما را مطلع کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]

علی کریمی

به عنوان یک نویسنده همیشه تلاشم این بوده که با ایجاد محتوا بتونم ارزش بالایی به کاربران عزیز ارائه کنم. هدفم در تیپس سنتر هم همین بوده و اطلاعاتم رو بیشتر می‌کنم تا تجربه مناسبی برای خوانندگان ایجاد کنم.

خروج از نسخه موبایل